Přejít na obsah

Cisco EPC3925 - zkušenosti


Doporučené příspěvky

Návštěvník spartan67

Takhle je vyfocene na strankach Panasonicu jak ma vypadat sit pro beh aplikace Viera remote...mam to stejne jen TV nema shodnou ip adresu s iphonem,muze byt problem v tom?Vubec netusim zda vubec muzou mit dva rozdilne pristroje v siti shodnou ip adresu a pokud ano,jak to docilit...[album]image.php?album_id=21&image_id=296&mode=thumbnail[/album]http://panasonic.jp/support/global/cs/tv/vremote/index.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dandys74

Každý zařízení by mělo mít jedinečnou adresu v síti, jen kdyby se nepřipojovaly současně, tak to nevadí. Jinak obdržíš hlášku, že IP adresa koliduje s jiným zařízením v síti. Jestli ti DHCP blbne, tak si nastav IP adresy na zařízeních ručně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník spartan67

Diky za reakci...mne ale ip adresa nekoliduje,tv i iphon maji rozdilne ip,takze v poradku....je nejaky zaruceny zpusob jak vse resetovat aby routr znovu nacetl obe zarizeni?Reset vzadu tlacitko podrzet na 10sekund jsem zkousel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Korwin

Spartan: to co je zaskrtle stejna IP je brana routeru a ne IP zarizeni. Pokud ti beha DHCP tak ti to automatick nastavi spravne na vsech zarizenich.

Pokud jsi mackal reset vzadu, tak to je obycejne na tovarni nastaveni toho routeru, takze ti to mozna bude delat neplechu (ale neznam tvuj router)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník spartan67

Jasne,zaskrtla je brana,ale nahore maji tv i iphone stejnou ip,o to mi jde,jinak router je cisco EPC3925,tovarni nastaveni si myslim neplechu nedela,protoze jsem ho i v minulosti provadel a slapalo to,fakt jsem z toho jelen...potreboval bych z routru vymazat telefon i tv aby se znovu nacetli,i kdyz jsou odpojene stejne tam zustavaji zapsane a nejdou odstranit,nevim jak to poresit,po tovarnim resetu jsou tam porad...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Hledala jsem všude možně, ale asi málo. Dá se u tohoto modemu změnit přístupové heslo na wifi? Možná to píšu ne úplně technicky správně, ale určitě víte, co tím myslím.

 

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JuraS.

Otázka. Stává se vám to taky, že se najednou zadře internet, router přestane fungovat ? Nereaguje na dálkovou správu..musím k němu a natvrdo vypnout a zapnout. Mám ho postavenýho na boku a před ním ventilátor co od něj odvádí sálající teplo. Není v tom prostoru kde je router žádný velký vedro.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dandys74

Ahoj, začalo se mi stávat, cca 1-2x za týden, že přestanou fungovat všechny LAN porty, komunikace přes WiFi běží dál, pomůže jen restart modemu.

Reklamace? Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...