Přejít na obsah

Cisco EPC3925 - zkušenosti


Doporučené příspěvky

Návštěvník cimik666

Dobrý deň ,chcel by som Vás poprosiť o radu .Vlastním kabelový modem Cisco EPC 3925 zakúpené ešte na starej adrese .Teraz som sa presťahoval a uzavrel som s UPC novú zmluvu na FIBER 120. UPC mi automaticky prenajali modem CISCO EPC 3208 ,ktorý nemá WIFI ani možnosť pripojit viac ako jedno PC cez LAN .Keď som chcel po UPC ,aby mi tam zapojili ten moj zakúpený modem 3925 ,tak mi oznámili že to nepojde a že tam musí biť zapojený nový modem.Neviete mi teda prosim poradit jestli sa da roschodiť pripojenie sposobom,že na 3208 bude privedený internet cez koax kábel, a následne cez LAN port namiesto pc bude prepojený ECP 3925 ,ktorý už potom signál rozroutuje cez vifi a cez zvyšné porty LAN .Trápim sa s tým celý deň ,ale nejak sa mi nedarý s tým pohnúť....Keď som asi pred pol rokom u známeho roscházal internet ,tiež tam mal kabelový modem ,akurát router mal od TP linku ,a to šlo bez problémov, s upc modemu sa prepojil lan port na wlan port na routery a šlo to v pohode bez nejakých nastavovačiek, len že u CISCA žiaden wlan port nie je .....Ďakujem za všetky rady....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zaprve pokud jsi to Cisco EPC 3925 zakoupil legalne od UPC, tak by ti ho mely bez diskuzi znovu pripojit do jejich site, protoze neni zadny duvod aby to nefungovalo, pokud prodavaji modemy, tak je musi i znovu pripojovat, pokud je nekdo treba proda.

 

Za druhe, neni mozne pripojit Cisco EPC 3925 za modem, aby pak fungoval jako router, protoze EPC 3925 nema WAN vstup, takze vstupni kabel muze pichnout max. do LAN konektoru a pak bude fungovat jako switch.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník cimik666

Ďakujem za odpoveď ,pravdu povediac toho s tým wan portom som sa práve obával . V pondelok ráno sa má u mňa staviť technik z UPC kvoli televizií ,tak to s nim skusim nejak dohovoriť, že by mi ten moj zakúpený modem zamenil za ten zapožičaný. Dnes tu bol , a krútil sa že to nepojde ,že on má v papieroch ,že sem má ísť nový modem atd. Nechápem potom ,prečo ľudom ponúkajú nie čo na predaj ,keď potom s toho robia caviky ......No nevadí ,počkáme teda do pondeľka a potom dám vedieť jak to dopadlo, zatial ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak technik s tim uz u tebe opravdu nic nenadela, to je potreba si dopredu pres kontakni linku domluvit,

podle MAC adresy pak modem znovu zaregistruji do sve site.

Takze si tam rychle zavolej at jeste modem nakonec na sve naklady nemusis posilat postou zpet UPC.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kynio
Nemůžu stále přijít na problém ohledně odpojení od internetu po probuzení PC. Už jsem jeden modem reklamoval, byl mi vyměněn. Problém to nevyřešilo. Přeinstaloval jsem Windows 7, nevyřešilo problém.Ovladače síťovky jsem zkoušel starší i poslední. Stále nic. Problém se opakuje.

Uspím PC do ramek (klasický režim spánku), přijdu za hodinu, nebo druhý den, PC probudím, ihned po probuzení pustím prohlížeč, prohlížím web asi 30 vteřin, možná minutu a najednou internet nefunguje. Stránka se načítá donekonečna a až po chvíli napíše, že nelze nalézt připojení k internetu. Tohle trvá tak 1 - 2 minuty a pak internet zase funguje normálně do dalšího uspání pc.

V routeru mám vše nastaveno na default ohledně DHCP atd. V pc na automaticky. Problém stále přetrvává a už mě to dost štve. Kde může být problém? Děkuju

 

nastavení duplexu nepomohlo. Bohužel problém přetrvává už nevím co s tím :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kynio

Na integrované síťovce tohle nastavení není, ale na dokoupené Realtek za asi 200Kč to je. Nastaveno na "Bez zpomalení" a efekt žádnej. Stále po startu PC dlouze načítá internet..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gew

Nebo ještě zkus ve správci zařízení vlastnosti síťovky, power management vypnout zaškrtnutí "allow computer to turn off device to save power".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...