Přejít na obsah

Cisco EPC3925 - zkušenosti


Doporučené příspěvky

Návštěvník lejno
proč mít v zásuvce 2 krabice, když to umí jen jedna? proto to tak řeším..jinak bych bral první dualband router..ted jen řeším jak poznám, že na něm běží obě frekvence najednou 2,4 i 5 GHz

Jedna krabice, tj. ta od UPC, ale neumí co požaduješ. Tak proto radši krabice 2, ostatně sám sis dal odkaz na router.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník rudash

jj.. koukám, že UPC nějak technologický pokrok neřeší ;] ostatní výrobci napíšou: Dualband router, ale nikde se, až na vyjímky, člověk nedozví, zda-li jdou obě frekvence najednou.. našel jsem tyto kousky

http://www.czc.cz/d-link-dir-815/84551/produkt

 

http://www.alza.cz/d-link-dir-855-wireles-d113212.htm

 

Tak snad se UPC pochlapí ;]]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník bilbob

Jsem klientem UPC teprve krátce cca 2 měsíce a mám problém s tímto routerem. Router jsem si koupil což jak jsem zjistil byla chyba (také jsem spoléhal na obchodní značku CISCO). S reklamací jak zde někdo psal problém nebyl, prostě přijel servisák router na místě vyměnil.

Problém spočívá v tom, že výměna zařízení nepomohla. Používám rychlý internet (60Mb) a telefon.

 

Router pracuje cca dva dny naprosto v pořádku ale po uplynutí této doby nastane stav kdy zhruba každou minutu dojde k výpadku konektivity do Internetu na několik sekund. Telefon v tomto stavu prakticky nefunguje komunikace je rozsekaná na liknku se nedá dovaolat, když se někam zavolá hovor nelze přerušit atd... Celý stav s krátkodobým výpadkem se přenese in na LAN takže v případě třeba streamování audia dojde k symetrickému výpadku i na LAN. Zajímavé je že pokud běží nepřetržitý ping (ping -t) jak do Internetu tak do LAN je zaznamenána pouze delší odezva po dobu několika sekundového výpadku do Internetu. Celá věc mě docela štve a má zatím jediné řešení: restartovat router a to projistotu každý den. Pak pracuje router bezchybně. Pokud člověk má jen Internet tak si tohoto stavu ani nemusí všimnout, protože komunikace probíhá byť s výpadky které jsou dobře patrné na jakémkoliv grafu přenosu (Jdownloader) neprobíhá kontinuální dovnload stabilní rychlostí ale rychlost velmi kolísá a někdy jsou vidět i symetrické výpadky (přenos nula) zhruba jednou za minutu.

 

Nečekám že by mi někdo poradil co s tím (to by byl zázrak), ale zajímalo by mne jestli i někdo další má podobný problém jako argument na UPC.

 

bilbo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jestli to pomuze, ale zkus tohle:

 

1. nastavit si na CPE (pocitac, notebook) MAC adresu tak, aby v retezci byly 2 nuly = ":00:"

 

2. nastavit na web rozhrani modemu leasetime cca 24hod az 1 tyden, potom se bude restartovat "jen" 1x po uplynuti teto doby.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Mám starou smlouvu na Standard+FP25 a Vi-Fi modem ED2. Uvažoval jsem o přechodu na balík Komfort, ale asi by to znamenalo výměnu modemu a když pročítám ty stesky na ED3, asi zůstanu u původní služby. Internet mi běží někdy až 32MB a to mi docela stačí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Myslím, že tuším na co Elnc naráží. Mipo se prostě překlepl a Tomus si toho nevšímá.

Ta rychlost v tomto případě je důležitější.

Obrazně řečeno jako bys napsal, že to stojí 500, ale místo CZK použil LTL.

Vysvětlení 1 Litevský litas je za 7,50 koruny české.

Zatímco 1 MB je za 8 Mbitů. Takže rychlost 32MB je fakt slušná rychlost 256 Mb/s. Skoro bych se zeptal s jedním Jirkou: "A kdo z vás to má"?

Tolik to nelítá ani Slambovi v obou směrech dohromady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...