Přejít na obsah

Cisco EPC3925 - zkušenosti


Doporučené příspěvky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník abel162

Tak mám tento router 2 dny, a nadšeý z něj celkem nejsem. Asi jsem čekal víc, protože CISCO je věhlasná značka v síťové technologii ... předešlý modem jsem měl D-link Dir 615

 

1) UPC ve firmwaru routeru dost okleštilo spoustu nastavení. To že administrace není v češtině mi nevadí (přitom dodaný manuál v pdf na CD je v českém jazyce), ale spoustu nastavení co je v manuálu ve skutečnosti ani v administraci není.

2) volba backup, by měla sloužit k zazálohování kompletního nastavení routeru, aspoň u výše zmiňovaném D-Linku to tak bylo. Cisco tak maximálně zazálohuje přihlašovací jméno a heslo do administrace routeru + pár dalších drobností. Název SSID, heslo SSID, nastavení filtrace MAC adres a mnohem víc, pro resetu a následném nahrání zálohy prostě zmizí .... Dlink zálohoval vše sakumprdum

3) nevím proč, ale vůbec, vůbec mi nefunguje na routeru rodičovská kontrola - prostě žádná, ani blokování domén, ani na základě "keywords"

4) dosah, routeru, již zmiňovaný d-link dosáhne dál

 

to je zatím tak vše, rychlost, nebo jakkékoliv výpadky signálu atp. asi zjistím časem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník abel162

Zdravím,

 

tak bohužel pořád se mi nepodařilo rozchodit rodičovskou ochranu ... ikdyž ji mám povolenou, tak blokování domén, nebo pomocí tzv. keywords, nefunguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník honziik

Ja bych podotknul, ze neni cisco jako cisco. Pokud chces poradny fw + wifinu tak si porid asu + aironet a nastaveni budes mit tolik ze nebudes vedet co driv. Pro SOHO segment to naprosot chapu, ze je tam minimum nastaveni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JuraS.

Dotaz. Tohle routidlo budu mít na začátku září spolu s upgradem služeb. Zajímá mě jakou to má rychlost LAN ? Je to 100 a nebo giga ? Nelze stáhnout rovnou z cisco stránek kompletní firmware a nastavit si pak UPC sám ? Mám zkušenosti s routidly asus kde to jde jako nic...

Má vůbec Cisco EPC3925 antény ? Na žádné z fotek jsem antény neviděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník rudash

Dobrý den.

 

Uměl by mi někdo říct, zda-li tento modem zvládá i 5GHz pásmo?

V UPC mi tvrdí, že neumí, ale ve fórech píšou, že umí.

 

Zvládá případně obě pásma najednou? 2,4 a 5 GHz? 802.11ac

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...