Přejít na obsah

Cisco EPC3925 - zkušenosti


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník JuraS.

Pár dotazů. Router mám teprve necelý týden z něhož jsem byl většinu mimo domov. Je normální, že manuál je s českým prostředím ale já mám routeru pouze angličtinu ? Je normální, že např nastavení ntp serveru a ddns mám v polích kde se mi zobrazují pouze zástupné hvězdičky a ne znaky ? Je normální, že při nastavení dhcp serveru mohu nastavit pouze mac adresu a přiřazené ip ale už nejde nastavit popist (např. mac-ip-počítač xyz) ? Ptám se abych věděl a nedělal ze sebe troubu když budu volat na help desk upc... díky.. jo a jinak, s předchozím routidlem asus wl-500gp a externí 50 cm anténou se naše holky nedokázali připojit s ntb asus z druhé strany panelákového bytu..slabý signál rušený železobetonem..s tímhle novým routidlem i na druhé straně bytu mají slušný signál na online sledování videí např z youtube...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Absence české lokalizace přímo v zařízení je naprosto běžná věc takřka u všech obdobných produktů. Stejně jako to, že mohou být některé funkce (např. NTP server) nastaveny providerem bez možnosti změny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JuraS.

Mno...angličtina je sice běžná ale když nafotili český manuál s českým prostředím tak bych předpokládal, že čeština existuje.. ntp server a ddns se dá nastavit (routidlo jsem koupil tak bych je poslal do P...kdyby to nešlo) ale místo zanků co nastvuji jsou hvězdičky a tak při složitém hesle se hned dá splést....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník JuraS.

Narazil jsem na problém s Cisco EPC3925. Má úplně tupý a základní DHCP. Aspoň jsem nezjistil jak ho donutit být plnokrevný. U Asusu jsem v DHCP zadal IP adresu podle mac a pojmenoval jsem názvem vyhrazené IP (tiskarna, server, dospelaci, ...., mobil moje, atd...) . Při používání DDNS pak jsem z celého světa volal např: "server.xyz.dyndns.info". Cisco je však tupé jak rezavá pumpa na vodu. Můžu v DHCP zadat jen přiřazenou IP podle mac adresy (což je právně) ale nic víc. Nebo mám nastavení jen v nějakém začátečnickém módu. Kdybych tohle věděl tak CISCO nekoupím. Potřebuji plnokrevný DHCP server na vstupu a výstupu. Nebo něco nastavuji špatně ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...