Přejít na obsah

Cisco EPC3925 - zkušenosti


Doporučené příspěvky

Návštěvník spartan67

Diky moc,pokud by kamos neco vedel,budu moc rad,zkousel jsem i reset vzadu na routru,ale zadny vysledek...da se jeste nejak jinak provest reset routru,zkousel jsem jen to podrzeni tlacitka vzadu na 10sec...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JuraS.
Maximálne som sa dostal na necelých 84Mbps (namerané pri pripojení notebooku cez WiFi, pomocou LAN som to ešte neskúšal).

 

Maximální rychlosti jsou vždy teoretické. Především záleží na odesilateli a na příjemci dávky dat. Notebook má zpravidla disk s rychlostí 5400 otáček, je tedy pomalý až hrůza na rychlé dávky dat. Zkus do ntb zapojit rychlý flash disk, vypnout všechny aktivity na pozadí (prostě vyčistit paměť) a přesměrovat tok dat na flash disk. USB 2.0 je teoreticky maximálně do 300MB/sec. ten na druhé straně pak musí dávat data tak rychle aby to rachlost zvládala a nebo aby se neflákala...můžeš mít na jedné straně nadupanou herní mašinu s 16gb ram a ssd disky a 2mi gigovými lan a na druhý straně 10 let starý ntb..(zrovna nedávno jsem na jednu "plečku" s pentiem III instaloval jeden soft..) ..i kdybch na tu plečku dal usb n kový wifi klíč pak se nedostanu ani na zlomek rychlosti i když pojedu na 5ghz....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JuraS.

Jo ale v případě, že paměť toho ntb je prázdná, že na disku zrovna neprobíhají nějaké jiné operace (např antivirus dokáže brzdit až hrůza) a že disk není fragmentovaný jak srnka když dostane plnej zásah z brokovnice....a taky záleží jakou cash paměť má ten HDD...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dandys74

JuraS, plácáš tady naprostý nesmysly a ani se nebudu rozepisovat co konkrétně, protože je blbost úplně vše co jsi napsal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JuraS.

Možná..vede mě k tomu zkušenost několik let to co dělám....zrovna minulý týden jsem řešil počítač s dvoujádrem, 1gb mb pamětí, a 500 gb hdd. tak zahlcený, že ani nevyjelo cd...v paměti řádil antivirus, programy k multi-tiskárně a řada dalších programů pro síť...počítač ve firmemní síti...start počítače (měřeno mobilem) slovy dvanáctminut..než naběhl kopletně tak aby se dalo kliknout na ikonu na ploše a něco se aspoň událo...disk tak fragmentovaný, že při jakékoliv operaci hrčel jak kafemlejnek...os win xp. office 2003...pravidelně aktualizovaný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JuraS.

neřeš to, budeš mít život klidnější, bez stresů...já mám svoje zkušenosti praktické, ty svoje, je to dobře..nemůžeme být všichni stejní, to by byla nuda...věř co čemu chceš, třeba i tomu, že tohle všechno řídí někdo v nebi..mě nepředěláš..přesvědčí mě jen praxe...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JuraS.

No doma mám na dvojádru, 4gb ram, disky 3 win 7 64b ultimate a taky občas musím natvrdo restartovat jak se dokáže zahltit....teď jedu na debianu 6 na ntb a taky to není žádná sláva, taky se dokáže nějaká aplikace kousnout a brzdit celej systém...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...