Přejít na obsah

Cisco EPC3925 - zkušenosti


Doporučené příspěvky

Mohl by se někdo sepsat nějaké zkušenosti s používáním Cisco EPC3925 - s čím jste spokojeni, co zlobí, co dělá problémy atp. Slyšel jsem taky, že firmware UPC je nějaký osekaný - je to pravda? Já bych potřeboval pokročilejší funkce jako portforwarding, firewall (s time schedulingem a nastavením, alespoň 20-ti pravidel), změna dns, možná dyndns, MAC filtrování. Prostě takové ty běžné věci, co jsou v routrech :)

 

Když by někdo ideálně nascreenshotoval, co jde ve firmware UPC nastavit, bylo by to perfektní :)

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • Vodafone Station, CA modul
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já prohledal na keyword IPv6 manuál a nic...

 

Upraveno:

Jestli ti ale přidělil IPv6 adresu, tak asi podporuje. Zajímavé. Jasně, že záleží na UPC. Já si to ale nechci pronajmout, chci si to koupit a nerad bych třeba za půl roku řešil IPv6 :)

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • Vodafone Station, CA modul
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Slůvko "prý" ale nic neznamená, v momentě kdy si jednou koupíš zboží, tak platí ustanovení Občanského zákoníku. Možná to UPC nějak upraví, ale zatím jsem to nikde neviděl. A že by jezdil technik něco měnit, když jde o nákup zboží, to by byla taky hodně nadstandardní služba, navíc i s rizikem, že se může ukázat, že k poškození došlo vinou zákazníka a jak pak po výměně bude UPC dokazovat, že to tak bylo, je s otázkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...