Přejít na obsah

Cisco EPC3925 - zkušenosti


Doporučené příspěvky

Návštěvník JuraS.

Řešilo se tady už dávno, že wifi routery cisco se rády a hodně přehřívají což řeší tím, že se "kousnou". Já to vyřešil jak se dalo. U stropu v malé místnůstce kterou využívám jako komoru na vče možné (je to spíš větší skříň) kde mám router umístněný a kde se téměř denně sekal jsem ho postavil na bok a před něj dal 12cm větrák z počítače a zapojil ho na 12v zdroj. Větrák odvádí horký vzduch od routeru a odfukuje ho pryč čili rovnou na boční stranu NAS serveru. Prostě v tom malém prostoru se stále víří vlažný vzduch co ty dvě zařízení vyprodukují. Plánuji z tá skříně udělat díru a na ní nasadit ventilátor co bude ten horký vzduch foukat do bytu. Od té doby co jsem tohle vytvořil se mi router seknul jen párkrát. Prostě potřebuje dokonale chladit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník Sandys87

Zdravím,

 

chtěl bych se zeptat na sílu signálu wi-fi . Jsem amatér a modem mám pronajatý sotva týden, ale přijde mi divné, že sotva o 8 metrů dal ( z pokoje do obýváku ) nemám skoro žádný signál. Měl jsem možnost vyzkoušet více modemů a signál byl třeba i před domem, ale u tohoto skoro žádný přes dva pokoje, což je mi k ničemu.

 

Děkuji za odpověď

 

PS : internet přes kabel jede bez problému

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakou požíváte šířku pásma Wi-Fi? Když použiju 20Mhz, tak se router chová korektně, ale jsem omezen nižší rychlostí. Pokud přepnu na wide (40Mhz), tak přibližně po půl hodině se podle inSSIDeru přepne na 20Mhz a rychlost spadne téměř na 0 a do administrace se nedostanu vůbec, pomůže až restart. Má někdo podobný problém nebo nevíte co s tím? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...