Přejít na obsah

Cisco EPC3925 - zkušenosti


Doporučené příspěvky

Návštěvník lejno
dobry den,

Chtel bych se zeptat jeatli nekdo neresil moznost zesileni signalu

Treba i ne uplne oficialni cestou..

Zesílení jakého signálu? Celé kabelovky? Nebo jenom internetu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer

Já když s nima řešil problém,tak mi sám technik řekl že k tomu wifi routeru si mám koupit svůj s anténou......kdybych si chtěl kupovat další router nebudu si od nich brát wifi....naštěstí router mám z dřívějška a chyba nebyla s síle signálu _DDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JuraS.

Potřebuji nakopnout. Přestavuji domácí síť. V současnosti je EPC3925 alfou a omegou celé sítě. Je dhcp serverem, ddns serverem pro síť, je ntp serverem, je firewalem, je strážcem dmz. Jako dhcp přiděluje ip adresy drátovým zařízením a cestou wifi hlídá síť proti napadení a dovnitř pouští jen známé zařízení. Jako strážce dnz vyčlenila ip adresu na které visí drátem NAS server.

Změna která nastane. Do sítě přibude plnokrevný server na linuxu který bude mít vlastní nas server, dhcp+ddns server, dns server, web a poštovní server, databázový server a např i server radius. A teď co to píšu mě vlastně odpověď napadla...na routidle vypnu všechny dhcp a přidělím mu jen pevnou ip adresu, ostatně v síti budou jen pevně přidělované i když dhcp podle mac adresy ip adresy. Jak zapojit radius aby fungoval s tím si budu hrát až bude server na svém místě...

kuáááá, kuáááá...po pochvy chlupatý...ten ořezaný fw v upc ciscu neumí wpa enterprise k tomu aby se dal připojit na radius server...grrr...

 

schválně..kdo mi odpoví dřív..někdo tady a nebo zákaznické linka...proč upc ořezává firmware o důležité funkce a proč originální cisco český firmware mrví a dodává ho navíc v angličtině...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Pokud si někdo staví síť a použije k tomu home-modemo-router, u kterého si ani napřed nezjistí možnosti a parametry, tak je s odpuštěním pěkná lama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JuraS.

lama nejsem. Příručku k tomuto routeru jsem si stáhl z netu z cisca..to, že mi dodali něco jinýho není můj problém...nicméně myšlenka mě napadla...vykašlat se na wifi na routeru, použít u něho modem a 4*giga lan...a wifi a řízení sítě nechat na serveru..zahálí mi doma 12dB anténa co připojím k n-kové kartě do serveru a bude po problému..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

4x 1Gbps LAN ti je k ničemu, pokud se Cisco bude chovat jenom jako modem (UPC ti dá jednu IP a nikoliv 4 IP). A celkově bych to zařízení dal pryč, ostatně pokud ho máš koupené, tak nebude problém s jeho prodejem a novou registrací v síti UPC u jiného účastníka. Sám koupíš nový modem (který je ve vztahu k ostatním serverovým komponentům, jenž pořizuješ, jenom zanedbatelnou částkou) a není co řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...