Přejít na obsah

Cisco EPC3925 - zkušenosti


Doporučené příspěvky

jak sem to tak prolítnul, neshazuje to nějaký z těch zařízení, co sou připojený přes wifi? protože jiná možnost asi neni... takže všechny odpojit a postupně přidávat - první den televize, druhej den bluray, třetí den první mobil atd., dokud to nezačne blbnout... hlavně se nesměj neřízeně připojovat, aby bylo vidět, kdy se problém začne projevovat, takže ideálně změnit heslo do wifi, protože v těch mobilech už bude heslo uložený a automaticky se napojej...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník amigocat

Ano, je to mozny. ted si prave vspominam ze nejaky cas jsem se trapil s tim ze pokud se pripojil k wi fi mobil tak na ntb hlasilo: Pripojeni omezeno a najednou prichazel o internet i sam mobil.. Znovu restart routeru a znovu dostupny internet. Pripojim se mobilem, vse v pohode, nasledne pripojuju se s ntb a pripojeni k internetu padalo *signal stale zustava 100%* a neslo na zadnem ze zarizeni. A znovu restart routeru a zapinam wi fi. muj mobil a ntb jsou vyple. Snazim se pripojit k wi fi cizim mobilem-pripojeno, zapojuji do site Ipad a znovu na zadnem ze zarizeni se pripojit k internetu neda. Znovu restart.. Zapinam wi fi na Ipadu, pripojuju se nasledne s TV a znovu crash a omezene pripojeni pro oba zarizeni.-. Pak nejaky cas to ustalo a zvladalo i 2 zarizeni ale jen na nekolik hodin a znovu se vse opakovalo. vyzkousel jsem snad vsechno a zatim bez uspechu , no ale ze by selhavalo tak pripojeni u vsech 4 routeru? vetsinou se pripouji nejspis mobilem, pak ntb. , * blu ray, tv a podobne se zapouji zridka k site . ty v uvahu moc neberu* telefony se menili taky jiz nekolik krat vc. modemu, pc atd.. vse zustalo beze zmen. :-( proto nejak jsem tomu moc pozornosti neudeloval ale je to taky jedna z variant vyskytu problem.. a vsak ani v tomto pripade nevim jak by to napravil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zatim neni co napravovat, kdyžs ještě nepřišel na to, co to způsobuje :lol: takže bych to udělal tak, jak sem řikal... změň heslo do wifi sítě a každej den postupně přidávej po jednom zařízení... když to začne blbnout, vypoj ho a nech připojený ostatní... je to sice divný, ale když ses stěhoval a měnil se modem i router, tak to prostě nic jinýho dělat nemůže...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník krimus

Chtěl bych se zeptat ohledně tohohle modemu EPC3925, koupil jsem ho tzv. z druhý ruky, ale nedaří se mi ho nějak zprovoznit u UPC, musím ho nějak nastavit nebo nahlásit v UPC, že mám jinej modem ?! Kontrolky na modemu fungují normálně i do nastavení modemu se dostanu, když vrátím na kabel starý modem EPC3208, tak se na internet normálně dostanu. Můžete poradit, předem děkuji za reakce. Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kynio

Mám furt problémy s náhodným výpadkem připojení, popřípadě se zničeho nic nechutně zpomalí internet. Někdy tak, že chrome napíše, že se nemohl připojit k serveru. Obnovím a najednou se začne stránka pomalinku načítat. Pokud pustím speedtest,net ukáže mi asi 64Mbit a vše je OK. PC mám už 2x reinstalované, ovladače na síťovku nejnovější, na desku taky. Router od UPC a pc připojeno přímo kabelem. Otec na druhém PC pozoruje problémy jen občas, je spíš problém v tom, že než přečte celý obsáhlý článek, tak já už projdu 5 různých stránek :) jediné čím to zjistí je online rádio, který mu občas vypadává.

 

Mám trochu obavy, že to dělá teplem. Dneska jsem na wifirouter položil ventilátor a nechám ho tam několik dní, uvidím zda výpadky budou přetrvávat.

Dost často totiž po zapnutí PC trvá děsně dlouho, než se PC připojí. Ikonka sítě u hodin má vykřičník a je tam třeba i 5min, pak teprve internet jede.

Modem mi byl už jednou vyměněn právě kvůli tomuto problému. Zbytečně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Masaa

Tak vysledoval jsem u tohoto modemu,ze nekdy (nepravidelne) zacne modem piskat a na PC ukazuje,ze neni pripojen kabel(po restartu modemu vse zas O.K).To ho mam mesic,uz tu nekdo/nekde psal stejny problem,ale duvod jsem nenasel :scratch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Masaa

Ja bych tipnul do druhy,protoze pisknul nekolikrat ikdyz PC bylo off.Ale bohuzel to neni tak casty tak nevim jak s reklamaci,na UPC by meli cas to resit a ja bych byl bez modemu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...