Přejít na obsah

Cisco EPC3925 - zkušenosti


Doporučené příspěvky

Návštěvník Masscream

Podívej, byl to nápad, protože většina zařízení těchto typů má více nebo méně legálně či dostupně firmware flashovatelný. Tenhle evidentně méně. Co by mě zajímalo je, jestli se dá i mimo reklamaci nějak opravit to, co jsem popsal v prvním příspěvku anebo jestli ani reklamace nepomůže, protože to je "vlastnost" výrobku, nikoliv vada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Update toho Cisca jde tutově přes vstupní koax. kabel, tj. ze strany providera. Ale k tomu se nemáš šanci dostat. Řešil bych to tak, jako to mám i u sebe - od UPC jenom modem a za ním router svůj (teď TP-Link 4300), kde se dá vše nastavit dle libosti, vč. omezování datových toků jednotlivým IP apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I kdyby se ti update FW modemu nejak odaril, tak modem si po pripojeni k internetu pravdepodobne vzapeti stahne opet ten originalni, takze o tomto postupu nema smysl vubec uvazovat.

 

Jak pise ELNC, nejlepsi reseni je zbavit se tohoto modemu, tedy vymenit ho za obycejny typ a poridit si vlastni router.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Masscream

Prošel jsem si též pár příspěvků a myslím, že co do updatu FW mám jasno... Každopádně jsem jediný komu nefunguje DHCP při statických IP adresách?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Masscream

Už odpověděli. "Již se připravuje nová verze firmware, ve které bude mimo jiné opravena i tato chyba o které již víme. Děkujeme za upozornění." Jsem zvědavej, jak dlouho jim bude release trvat, když o tom ví kdovíjak dlouho. :scratch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník radek.p
Jsem zvědavej, jak dlouho jim bude release trvat, když o tom ví kdovíjak dlouho. :scratch:

 

Já jsem zase napnutej, co dalšího přestane v novém FW fungovat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...