Přejít na obsah

Cisco EPC3925 - zkušenosti


Doporučené příspěvky

Standartny kanal zkus z rezimu auto prepnout na nejaky jiny nejlip volny kanal (zjistis pomoci programu inSSIDer),

snad to pomuze, kdyz ne tak zkus docasne vypnout sifrovani

skusil som nastavit kanal len tak na nejaku hodnotu wifi potom sla ale ked sa snazim rozbehat program inssider tak pise ze chyba nejaky net framework ak sa pamatam je to sucast windowsov a pri win7 som taky problem este nemal tak ak to nikomu neublizi tak tu hodnotu tam necham ale pre istotu by som tam rad dal hodnotu volneho kanalu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám problém s lan pripojením :( WiFi ide bez problémov, ale po kábli nie. Tvári sa všetko korektne, ping ide, avšak stránku nenačíta. Skúšal som resetovať na továrenské nastavenia a aj tak nič.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Masaa

Tak takovyhle problemy jsem nemel ani s wifi providerem a ,ze jsem na nej nadaval.Dobry pul hodiny ted vypadal muj internet viz.priloha ,nemluve o tom nehoraznem piskani kazdy den :puker::thumbdown:

upc.jpg.4f90486efd788e21dd1632154b3d9372.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To pískání by ureklamoval to si myslím, že bude chyba firmwaru nebo něco takového. Na vadnou sérii si tu stěžuje málo lidí.

SIce mě to nepiská každý den jak Masaa(ovi), ale tak občas když chce tak si zapíská.

 

// Edit 17:12

Masaa, prosím tě, mohl bys kontaktovat UPC přes kontaktní formulář a nahlásit jim daný problém s pískáním ? Protože bych byl nerad, kdybych koupil Cisco EPC3925 a pískal by, on by případně odešel asi bych to těžko vysvětloval

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Masaa

Pepe:udelam to jak to pises,ja jim nevolam - nehodlam jim davat zbytecne platit za volani na pevnou linku,jeste bych mohzna mohl prubnout nahlasit pres skype kdyz uz si me pridaly .Nevim jestli byl vypadek jen u me,ale jak jsem napsal predchozi prispevek tak pote opet bez netu asi hodinu .Je to katastrofa a ,ze ten net nestohi par korun

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lepší je přes stránky upc.cz, přihlásit se na Moje UPC a poslat jim dotaz přes kontaktní formulář. Když jim pošleš odkaz na tuhle diskuzi, tak ti zavolají do 48h.

Protože já bych asi těžko vysvětloval diagnostiku, kdy to píská.. :o/

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Masaa

To mi je jasny,jen mi dneska nejak blbne i net(to nepocitam ten dvojitej vypadek) ,je mozny zjistit kdyby treba upc zakazalo nejake porty ohledne uploadu? torrent atd mam na mysli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...