Přejít na obsah

Cisco EPC3925 - zkušenosti


Doporučené příspěvky

byl u nas 2x technik, pokazde (naprosto zbytecne) modem vymenil, fw je nejnovejsi primo od upc

 

 

nejspise k tomuto problemu dochazi pouze v nasi lokalite, s timto problemem je pry lidi u nas v ulici vice a jiz se resi hromadny presun ke konkurenci...

 

spise nez reseni problemu, ma tento prispevek obeznameni situace ostatnim ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree
Zase nepíšeš v jaké lokalitě bydlíš ....

 

Citace: nejspise k tomuto problemu dochazi pouze v nasi lokalite, s timto problemem je pry lidi u nas v ulici vice a jiz se resi hromadny presun ke konkurenci...

 

Takové příspěvky jsou celkem k ničemu, jak pro ostatní, tak i pro případné pracovníky UPC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pomůže co? Restart Cisca? Nebo NAS?

Tak jsem se posunul dál. Kdyaž jsem se vzdáleně nemohl na NAS připojit zavolal jsem na UPC, aby mi restartovali modem, zeptali se proč, řekl jsem jim důvod a sdělili mi, že to modemem nebude, že ten je online ale jestli chci tak mi ho restartuji.Restartovali a co se nestalo NAS začal být přístupný. Napadá vás něco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Zdravim, jen se zeptám jak jste nainstalovali cd k routeru?? Chtěl jsem změnit heslo,tak jsem hodil instalační cd do pc a otevře se mi jen manuál, ale k instalaci programu se za boha nemůžu dostat. Pokud se to dá někde stáhnout v češtině, nebo musim něco odkliknout, dejte mi pls vědět na schyzoo@seznam.cz. Za každou odpověď budu rád. :diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník amigocat

Dobry den. chtel bych popsat svuj problem a predem se omlouvam za pripadne chyby, nejsem cech a tak cestina mi dava zabrat.

Mam problem s wi fi . Router je normalne zapojen do PC ETH kabelem a bezi v poradku bez problem zadny vyhrady k tomu nemam.

Ale wi fi pravidelne jednou denne ztraci pripojeni. Signal je dobry 100%, ale pri prihlaseni k internetu pres wi fi bud to pres ntb ruznych znacek, vlastni telefon nebotelefony kamaradu : HTC, SAMSUNG, APPLE, Android, IOS.. , tv, nebo blue-ray okamzite oznamuje: Pripojeni omezeno. V tomto pripade pomaha jedine a pouze restart routeru.. A takhle se trapim uz skoro 2 roky, den co den restaruji router aby mi znovu wi fi dovolil se pripojit k internetu i kdyz na PC pres kabel bezi absolutne v poradku. Takto funguje wi fi priblizne 3-6 hodin. Zkousel jsem najit ruzny reseni na internetu ale jelikoz se v tom vubec nevyznam a narazim na zmenu DNS, Mac adresy, zmeny ruznych nastaveni v registru sitove karty, adapteru atd.. tak jsem pochopil ze se s tim nepoperu. je to na mne moc slozity a vsude je neco jineho a neni nikde presny postup jak na ten problem.. Uz mam z toho velkou hlavu co vsechno jsem cetl a co vsechno jsem se snazil menit v nastaveni routeru , od zmeny kanalu a zjisteni ruseni jestli se neprekryva jinym wi fi signalem az po tvrdem resetu routeru, prejinstalovani Windows 7 a to 5 krat ale problem stale pretrva.. Pred tim nez jsem si poridil tento router jsem si vymenil asi 3 ruznych routeru jen prave kvuli teto probleme, za tu dobu jsem si uz poridil i novy pc a dokonce jsem se i prestehoval jinam, problem ale zustava uplne stejny a nic se nemeni. Takze nevim jestli je problem v routeru teto znacky Cisco EPC3925 nebo v necem jinem.. Nebyl schopny mne odpovedet na tuto otazku kde je problem ani technik od UPC ktery instaloval mi ten posledni router.. Nadeje byla prave uz na router primo od UPC isntalovany technikem ale nebylo to platny. Nechapu a nerozumim kde je a hlavne v cem je ten problem. Jsem z toho uz opravdu zoufaly a nevim jestli nedela to samotny Windows 7 a jak pripadne se to da resit a hlavne kde opravdu hledat ten problem. Router, pc, hardware, software, OS? Jen jeste jednou podetykam ze pres kabel zadny problem k pripojeni jsem nikdy nemel ale ten wi fi .. uz jsem allergicky na to slovo proste.. Hlaska: *Pripojeni omezeno*, uz me dovadi do infarktu. Volal jsem kvuli tomu i do jedne PC firmy a objednaval si technika.. Ten s silenym vyrazem na miste jen mi oznamil ze nevi s tim rady . Pri odchodu ale stacil poradit *vyuzivat verejny wi fi v kavarnach* pokud mi nestaci klasicke pripojeni kabelem....

Moc vas prosim o radu protoze z toho vseho si myslim i tak je videt jak jsem z toho zoufaly , prece musi existovat nejake reseni.. Moc prosim o pomoc a radu. Predem dekuju za odpovedi. Justin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...