Přejít na obsah

Postupně přibývající kostičkování obrazu


Návštěvník honajz

Doporučené příspěvky

Doporučuji řešit problém s kostičkováním obrazu hlavně přes jejich formulář, telefon nebo facebook.

 

Stěžováním na tomto fóru není pro UPC informující.

 

PS: Jinak i u mne od čtvrtka dochází ke kostičkování obrazu na většině kanálů. Bohužel. :(

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Piráti odřízli českou verzi Eurosportu na půl dne od distribučního satelitu Hotbird

 

Diváci nemohli v úterý odpoledne sledovat český Eurosport ani Eurosport 2, vysílání s českým komentářem pokračovalo jen na internetu v rámci služby Eurosport Player

 

Půldenní výpadek vysílání prožily v úterý odpoledne české verze sportovních kanálů Eurosport a Eurosport 2. Důvodem byl zásah pirátů, kteří se prolomili do vysílání družice Hotbird, přes kterou jsou jazykové mutace Eurosportu vysílány a začali na stejných frekvencích vysílat jiný obsah. “Krátce před polednem v úterý 16. října se přestala z centrálního stanoviště Eurosportu v Paříži vysílat skupina jazykových verzí, mezi kterými byla i ta česká,” potvrdil Zdeněk Míka z české redakce Eurosportu.

 

Eurosport se proto rozhodl všem svým zákazníkům (kabelovým a satelitním operátorům) poskytnout dočasnou distribuci na jiném satelitu Eutelsatu - Eutelsat 9A na pozici 9°E.

 

Vice na: http://www.digizone.cz/clanky/pirati-od ... mpaign=rss

http://www.parabola.cz/zpravicky/17882/ ... istribuci/

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Teď jsem zapnul televizy a mux ČT je totálně rozkostičkovanej (lokalita Příbram) už mě fakt štve ten šlendrián jménem UPC. Platíme nehorázné peníze a nejsou ani schopni zajistit bezproblémový příjem. Tady v lokalitě Příbram se to opakuje s železnou pravidelností. Nechápu jak takový moloch jako je UPC nezajistí, aby to řádně fungovalo. Navíc na tu jejich linku se nedá ani pořádně dovolat a poslouchat keci o nekvalitní kabeláži mě fakt nebaví. :twisted::twisted: Jdu je bombardovat na ty jejich webovky, aby laskavě s tím něco udělali

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...