Přejít na obsah

Postupně přibývající kostičkování obrazu


Návštěvník honajz

Doporučené příspěvky

Návštěvník
Pokud jsi proveril kabelaz od zasuvky UPC k STB, tak nejspis nezbude, nez zavolat na zakaznickou linku a objednat navstevu technika UPC,

ze to kope je normalka.

Prověřit kabeláž?Ale kostičkový obraz nemá za den jen jedna televize.Během jedné minuty to mají stovky televizí a pak další.A to že by každý měl něco s kabelem nebo špatné připojení se mi zdá nepravděpodobné.Spíš ty problémy jsou na UPC.A zavolat technika?Stejně se ty kostičky objeví znovu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Kostičkování je čím dál tím horší. Nejdříve, asi před měsícem, se u mně začalo objevovat u programů Film+, MGM, Filmbox, Universal. V dnešní době se už objevuje i na kanálech CSFilm, AXN, Fanda, Viasat Explorer i History, Animal Planet, Spektrum. A bohužel se to už neprojevuje jen občasným kostičkováním, ale už i naprosto zaseknutým obrazem a hláškami "Signál není k dispozici" a "Zakódovaný kanál". Kabeláž už jsem zkontroloval několikrát, nepomáhá nic. Zajímavé je, že na Samsungu s CA kartou, se rušení neprojevuje téměř nikdy a vše jede naprosto v pohodě. Ale na tv napojené na starý handan 5000, je to čím dál tím horší. Tak nevím, jestli UPC nějak upravuje parametry streamu a ty starý stb už nestíhají, nebo v čem to je, ale skutečnost je taková, že jsem problémy s kostičkováním doposud nikdy neměl, vše začalo cca před měsícem. Někdy mě to píše úroveň signálu 20% - kvalita 98%, a někdy zase úroveň 35% a kvalita kolísá tak 10x do sekundy mezi 8 a 98%. Tak nevím, jestli je to tím, jak už jsem se tady na fóru dočetl, že když začne pršet a upc někam zateče, tak to kostičkuje ... :scratch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nevim, proc si porad vsichni mysli, ze kdyz jim kostickuje obraz, tak problem musi byt na strane UPC,

pokud ti na jedne vetvi obraz jede vpohode a na druhe ne, tak je jasne, ze problem bude nekde v kabelech, nebo mozna slabsim signalu.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Jenže já mám ty kabely 6 let staré a 6 let mě na nich ta televize funguje bez problému. A třeba teď mně jedou všechny programy v pohodě. Ale před hodinou 6 z nich nejelo vůbec (kvalita signálu skákala mezi 8 a 98%). Ta chyba prostě u mně být nemůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...