Přejít na obsah

Postupně přibývající kostičkování obrazu


Návštěvník honajz

Doporučené příspěvky

Přikláním se k názoru, který tu napsal alsi, že to souvisí s přidáním Fandy a tím pádem se snížením bitrate.

 

Žádný snížení bitrate ,programů je pořád stejně 115 .Ale technici jsou bordeláři ,a jak zapojovali tu Fandu udělali špatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JuraS.

UPC Tv mám teprve týden. Před tím spokojeně tv cestou panelákové antény dvb-t. Včera jsem si chtěl vychutnat zprávy na ČT1 HD ale zhruba z 1/3 času mi přes obraz běhali kostičky a obraz se zadíral. To stejné pak na ČT1 a později na VH1. Má cenu si stěžovat na UPV help desku ? Předesílám, že to už muselo být něco aby vypadl obraz na ČT1 a nebo ČT1HD cestou dvb-t. myslel jsem si (já bláhový) že drátem to bude lepší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem mluvil s technikem a problém byl prý se zarušením na hlavní ústředně. Dnes od 7:30 je to opravené.... Na standardní infolince samozřejmě o ničem němeli ani tušení :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Přes víkend samozřejmě UPC také pracuje, byť to tak nemusí podle absence telefonického kontaktu vypadat. Zrovna nedávno u nás v ulici v neděli odstraňovali nějaké rušení zpětného kanálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

To ani nemusí, protože větší závady zjistí UPC i bez zpětného ohlasu ze strany lidí a s individuálními problémy si snad může každý počkat do následujícího pracovního dne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ani nemusí, protože větší závady zjistí UPC i bez zpětného ohlasu ze strany lidí a s individuálními problémy si snad může každý počkat do následujícího pracovního dne.

Myslím, že jsi teď oprávněně nas*al všechny uživatele UPC, kteří měli ten tvůj "individualní" problém přes celý víkend. A to byl problém týkající se celé republiky. To rozhodně nebyl nějaký "individualní" problémek.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Výpadky několika programů (když navíc ty v HD jsou alernativně dostupné v SD) nepovažuji za žádnou tragédii. Ostatně když se mně rozbije televizor, tak ho taky nikdo neopraví o víkendu a nezřídka čekám na opravu zákonných 30 dní, což je oproti pár dnům u UPC podstatně horší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...