Přejít na obsah

Postupně přibývající kostičkování obrazu


Návštěvník honajz

Doporučené příspěvky

Návštěvník frelo
Potvrzuji Brno Nový Lískovec od uterý večer je docela často problém že čtverečkováním ve všech multiplex hlavně tam kde je nova ,primacool.

Vypadá to že tento problém nastal tesně před zařazením TV Fandy. Tam se stala nějaká vada.

 

nestala jen snizily datovy tok maji preplneno a tak vam ztoho udelaly sekacku na travu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpověď od UPC na kostičkovaní obrazu. Doporučujeme překontrolovat, zdali nedošlo k uvolnění kabelu a také o kontrolu případných rozbočovačů. Proto se ptám jestli nemá někdo kontakt na techniky přímo na hlavní stanici v Praze.Vypadá to že to mají přímo tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PetrS

Ja tam volal vcera. Nepodarilo se mi operatora presvedcit ze to neni mistni problem...

 

Takze dojde technik - chyby mam nahrane...

 

Dela mi to na ct1 hd, ct4 Hd, eurosport hd i na prime hd to delalo pri autosalonu nic jineho tam nesleduju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Moc to nesleduji, tak si nejsem jistý, ale připadá mi, že ty kostičky jsou takové menší.

Často to kostičkuje, ale místo velkých kostek a zamrzání obrazu bych řekl, že je to spíš taková jemná struktura.

Taky vám to tak připadá?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi to obcas dela, ze nejsou mega kostky, ale jenom takove vypadky - treba v obraze chybi 2 - 3 radky (misto nich jsou kosticky). Jako kdyz z koberce vytahnete nejake vlakna - jinak nevim, jak to popsat. Signal 100%, chybove hlaseni 0 - takze to musi prichazet uz "z venku".

Nekdy se rozsype spodni tretina obrazovky. Ono by nekdy stacilo, kdyby UPC sledovalo tohle forum (i kdyz si myslim, ze nekteri technici? to mozna soukrome sleduji obcas). Takove rady ohledne domaci kabelaze chapu, kdyz to dela jenom nekomu, a ne, ze tady clovek cte, ze od pridani Fandy to dela v podstate v cele republice.

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...