Přejít na obsah

Postupně přibývající kostičkování obrazu


Návštěvník honajz

Doporučené příspěvky

Návštěvník Novotak33

Dnes jsem sledoval od osmy večer Kriminálku a i při ní se mi občas kostičkoval chvíli obraz, Panasonic zase ukazoval kvalitu signálu i sílu na maximu, ikdyž se mi tam 1x oběvila chyba, ale signál stále na max. Dělalo to někomu také ? Kabel je cca 2 měsíce starý, žádný zesilovač, ani rozbočovač nepoužívám, všechno je pevně zasunuto :D , tak už nevím, čím by to mohlo být, tedy pokud je to chyba jen u mne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky pozoruju cca tyden na nekterych kanalech kostickovani a s tim vypadky zvuku. Dnes 15.7. to byl opravdu des. Uklidnilo me, ze to neni jen muj lokalni problem (Praha 6). Volat se mi do UPC nechce, protoze UPC a marny vyjezd (zavada se samozrejme pred technikem neprojevi). Uvidime, treba nekdo zjisti priciny a mozna tak i zajisti napravu.

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem jim napsal. Jsem zvědavý na reakci a opravdu to chce se hned ozvat. Čím více reakcí, tím lépe. Nejlépe použít kontaktní formulář, kde je i poučení, které každého pobaví. Cituji: "Máte potíže s kostičkujícím obrazem u digitální televize?

V případě kostičkování obrazu prosím prověřte koaxiální kabel zapojený mezi settopboxem nebo televizí a zásuvkou kabelové televizeUPC. Konektory na obou stranách kabelu musí být pevně dotaženy. Doporučujeme také připojit settopbox nebo televizi přímo za zásuvku kabelové televize, tedy odpojit neodborně zapojené rozbočovače na další televize, které mohou být příčinou kostičkování obrazu." Nedělají si ze zákazníků pr..l, že ne? :jocolor:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záběhlice to samé, na ČT HD se včera po 20:00 skoro nedalo koukat. Takže jsem jim to napsal přes kontaktní formulář a uvidíme. Piště jim a volejte, ať mají taky nějakou radost ze života :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stodůlky to samé... kostiček víc než v legu. Taky jsem napsal na kontaktní formulář. Tak doufám, že mi nebudou chtít poslat technika a tvrdit, že jsem zatím jediný, kdo jim tuto závadu hlásí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...