Přejít na obsah

Postupně přibývající kostičkování obrazu


Návštěvník honajz

Doporučené příspěvky

Návštěvník wog

Jenže na pozemním vysílání máš ty SD kanály zadarmo, že? Kdežto na UPC si je platíš...

 

A aby to nebyl jen příspěvek o ničem, tak bohužel kostičkování je i v Litoměřicích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
Jenže na pozemním vysílání máš ty SD kanály zadarmo, že? Kdežto na UPC si je platíš...

Zadarmo je určitě nemám, protože anténní přijímací zařízení musím zakoupit ze své kapsy a pak i na svoje náklady servisovat, příp. obměňovat, zatímco UPC mně dodává signál ve své režii a já se naprosto o nic nestarám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník wog

Dokonce se nemusíš ani starat o to zda za své peníze dostáváš všechny zaplacené služby v odpovídající kvalitě. A to se vyplatí...

 

Nedomnívám se, že náklady na servisování jednou zakoupeného anténního přijímacího zařízení, které zmiňuješ, jsou srovnatelné s platbami u UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Když sem s UPC před 11 roky uzavíral smlouvu, tak se nikde o nějakých HD programech nepsalo, natož aby mně fa UPC garantovala jejich příjem. Mimochodem u pozemního příjmu ti garantuje kvalitu kdo, když třeba signál při každém dešti vypadne nebo dokonce nechytáš některé muxy vůbec? Nikdo, jednoduchá odpověď.

 

Jednou zakoupené anténní přijímací zařízení vydrží sotva pár let a pak je potřeba ho vyměniť jak pro jeho technickou, tak morální zastaralost. Stačí se podívat na ty neustálé změny jak v použitých vysílacích kanálech, tak ve spouštění dalších muxů apod. U kabelovky mě toto nezajímá a navíc mám podstatně větší programovou nabídku. Mně to tak vyhovuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...