Přejít na obsah

Nové balíčky TV+internet vs. staré


Návštěvník Roman1

Doporučené příspěvky

no nevim jak na klientskym, ale d2d prodává hdpvr k balíčkům za 99 napořád... kdyby se to prodávalo samostatně v kampani D11 k tv starter, standard nebo supreme, pak 99 platí minimálně těch 12 měsíců, ale u mixů se do poznámky ve smlouvě píše pronájem modemu za 49/69 kč/měs a pronájem hdpvr za 99 kč/měs, kde se dál nepíše "na 12 měsíců"...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník davson

Mám Starter + balíček za 150 Kč napořád, telefon Kredit 50 a internet Easy za zvýhodněnou cenu. Ta mně ale bude končit koncem roku. Takže pak bych měl platit celkem 775 Kč.

Když si místo toho požádám o balíček Komfort plus, tak bych měl platit 699 Kč ( 649 Kč balíček a 50 Kč telefon ) ?

 

Setobox nepotřebuji, mám CA modul.

Ten modem ED 3 potřebuji, když mám modem od UPC WebSTAR EPC2203 a k tomu vlastní wifi router Linksys WRT54GL ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ex

Slamb tu uvádí ceny za koupi zařízení např. za modem 1299kč, ale já jsem volal včera na linku UPC a řekli mi že by tato možnost měla být, ale nic konkrétního (ceny, od kdy bude odkup možný) prý nevědí.

Tak jak to opravdu je? Od kdy bude tato možnost opravdu oficiálně od UPC nabízena?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Ber to tak, že informace získané zde jsou neoficiální - stejně jako toto fórum, přesto jsou zpravidla pravdivé a jsou rychlejší než třeba na klientském centru.

Spousta informací zde dokáže ušetřit peníze, čas a hlavně nervy klientů UPC. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...