Přejít na obsah

Nové balíčky TV+internet vs. staré


Návštěvník Roman1

Doporučené příspěvky

Návštěvník Jaku

Jen možná zbytečně, přesto doplním:

 

Mezi tvým routerem a Internetem je ještě kabelový modem, který patří UPC.

Ve všech starých tarifech byl zapůjčen zdarma (v ceně měsíčního tarifu). U nových tarifů KOMBI+něco je ze zřejmě marketingových důvodů zpoplatněn zvlášť. No a vzhledem k ceně a měsíčnímu poplatku se někdy vyplatí si koupit vlastní modem i v případě, že by ti "umřel" krátce po záruční době.

 

 

Napsáno na mobilu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gogo10

Dobrý den,

 

mám STANDARD + SUPER FILM + FIBER POWER 10. Volal jsem na obchodní oddělení a chtěl přejít na balíček KOMFORT+. K mému nemilému překvapení mi bylo sděleno, že v mé lokalitě (Kroměříž) tato rychlost není dostupná (maximálně FIBER POWER 25). Přitom, při ověřování dostupnosti toho balíčku na stránkách UPC, se služba zobrazuje jako dostupná:

Dostupnost služeb

Spáčilova 3373/48

Kroměříž

Tato služba je pro Vás dostupná.

 

Prosím někoho techniky erudovaného a orientovaného o sdělení, zda opravdu v Kroměříži nemá UPC rychlejší než 25MB internet, případně proč ne a bude-li se to v dohledné době měnit, či zda je realita jiná a jedná se jen o informační šum mezi technickým a obchodním oddělením UPC.

 

Děkuji předem za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se podívam na tvoji adresu, na uvodni strance UPC tak tam vidim:

Spáčilova 3373/48

Kroměříž

 

Na této adrese jsou pro Vás dostupné tyto služby:

Digitální kabelová televize

Analogová kabelová televize

UPC Fiber Power 10 a 25

UPC telefon

Zrejme se u vas jeste nepouziva technologie DOCSIS 3.0, ktera je nutna pro vyzsi rychlosti internetu.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gogo10
Pokud se podívam na tvoji adresu, na uvodni strance UPC tak tam vidim:
Spáčilova 3373/48

Kroměříž

 

Na této adrese jsou pro Vás dostupné tyto služby:

Digitální kabelová televize

Analogová kabelová televize

UPC Fiber Power 10 a 25

UPC telefon

 

Ano, toho jsem si též všimnul, ale pokud zadám dostupnost u balíčku, píše to dostupné...no, asi v tom mají zmatky....

 

Zrejme se u vas jeste nepouziva technologie DOCSIS 3.0, ktera je nutna pro vyzsi rychlosti internetu

 

Hmmmm, docela překvapivé, na to, že u nás UPC zavedlo optiku a internet až v r.2008...a mam dojem, že mi před cca rokem bylo obchodnim zastupcem nabízeno, at přejdu z 10MB na vyšší rychlost a nabízel i 50MB a 100MB.....?!

 

Každopádně děkuji moc za info, nevíš, zda existuje možnost, že se to v dohledné době změní?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník loskatos

Tak dnes u manželky byl technik a zapojil KK (přecházel jsem z FP50). Internet předpokládám, že pojede rychleji po restartu modemu, případně po půlnoci, ale jak je to s Dig.TV? Tu mám od UPC poprvé a manželka mi volalala, že zatím jde jen základních pár programů. Kdy půjde těch 80 co jou v balíčku? (ze zásuvky vytáhla a zatáhla :-) Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník loskatos

Díky za odpověď.

A pokud už to je skoro 5 hodin a stále jsou funkční jen ty základní programy? Ostatní jsou zamčené.

No asi počkám do zítra a potom brnknu na UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...