Přejít na obsah

Nové balíčky TV+internet vs. staré


Návštěvník Roman1

Doporučené příspěvky

A kde je na oficiálních stránkách UPC potvrzeno, že těch 80 programů je Standard + Discovery Extra ? Proč to to tam přímo není uvedeno ? Podle mne jsou výhodné balíčky cíleny zejména na ty, kteří mají zájem na internetu a vyšší rychlosti internetu. Navíc jako bonus získávají 80 programů. Ani jim tak nejde o složení TV programů.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku
...Zatím není známo kolik IP adres, ani kolik emailových a wbových účtu se zapůjčuje k jednotlivým balíčkům...

Parametry Internetu včetně nových rychlostí 2Mb, 60Mb a 120Mb viz PDF zde.

 

Roman> telefon je opravdu za 1,-Kc na 3 mesice, potom za nejakych 230,-Kc. Nic nebrani tomu po dvou mesicich telefon ukoncit. Sama slecna na infolince me tohle poradila, abych se vyjbul polatku.

 

Je to trochu jinak:

Po celý rok paušál jen 1Kč měsíčně. Po skončení akční nabídky budete platit standardní cenu (222Kč) dle ceníku.

Viz http://www.upc.cz/telefon/basic/.

Ty tři měsíce jsou minimální doba, po kterou musíš službu "Telefon Basic" odebírat.

Tedy něco jako rok u nových balíčků Internetu a DTV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

- měsíční poplatek 49 Kč za půjčení základního STB (Handan CV-5000), nebo 151 Kč (STB HD PVR Kaon),

 

Tak jsem tam zavolal a objednal si novy balíček KOMBI KOMFORT+ . Ovsem nemam zajem o jejich standartni STB a tak jsem si rekl o DVR Handan. Pan na infolince me ovsem rekl ze za tento STB bych platil mesicne 151,-CZK ale kdyz si vezmu PVR Kaon tak to mam jako soucast balicku tudiz jen za 49,-CZK.

 

Jsem tedy jen zvedavy az mi prijde faktura kolik za nej tedy budou chtit....

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Start
  • Vodafone Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- Cena za baličky Komfort platí v případě uzavření smlouvy na 12 měsíců (bez toho to zatím zřejmě nejde)

- měsíční poplatek 49 Kč za půjčení základního STB (Handan CV-5000), nebo 151 Kč (STB HD PVR Kaon)

- Zatím není známo kolik IP adres, ani kolik emailových a wbových účtu se zapůjčuje k jednotlivým balíčkům.

- bez toho to nešlo nikdy a nikdy asi nepude, proto je to tak výhodná cena, minimální doba užívání 12 měsíců se určitě měnit nebude :)

- u balíčků kombi je hdpvr box za 99 kč napořád

- přesný specifikace služeb sou na netu v pdfku http://www.upc.cz/pdf/detailni_popis_sluzeb.pdf

Jak jsi přišel na ten balíček Discovery extra. Nikde ani zmínka. A jaké programy konkrétně obsahuje

- balíček discovery extra obsaahuje úplně všechny discovery kaanály a dáváme ho do konce roku zadarmo k tv staandard, pak se automaticky odpojí a bude třeba přejít na samostatnou nabídku tv komfort...

Roman> telefon je opravdu za 1,-Kc na 3 mesice, potom za nejakych 230,-Kc.

telefon basic je v kampani tb8 za korunu měsíčně na 12 měsíců s minimální dobou užívání 12 měsíců, po 12 měsících cena vyskočí na 222 kč měsíčně...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Slambe mě na KC tvrdili, že minimální doba používání telefonu jsou 3 měsíce, nikoli celý rok jak píšeš ty.

BTW: Už jsem to napsal o cca 15 minut dřív. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dřív to bylo u tohohle zvýhodněnýho 12, teď sou to 3 jako u ostatních :) já to zatim vždycky drtil přes standardní připojovací poplatek :lol: tady na foru si s tim vochcáváním lidi vyhrajou, ale spousta standardních klientů už nechce nic řešit (odhlašování, vracení zařízení), tak radši jednou zaplatěj 190 a mají klid...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Weiny

:arrow: Slamb

-Bude v té nabídce (Discovery extra) i Discovery HD showcase? A napořád? Nebo jen v balíku plus?

-Bude možnost vrátit technikovi Handan CV-5000 a neplatit těch 49kč?

Díkes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník emba5

Tomu vracení telefonu se lze také vyhnout.Pokud máte doma jakýkoliv telefon s tonovou volbou a standartní zásuvkou,která je i na modemu,nebo si ho jen pujčíte na instalaci,tak můžete objednat službu s tím že použijite vlastní telefon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Tak to je fakt "vtipné".

To už si o nás Slamb bude opravdu něco myslet, protože už zase ušetříme 1,- CZK za pronájem telefonu.

Jo a pro ty co chtějí ušetřit opravdu hodně: "Když si připojíte vlastní bezdrátový telefon, tak ušetříte celých 10,- CZK měsíčně za pronájem bezdrátového přístroje." :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...