Přejít na obsah

Nové balíčky TV+internet vs. staré


Návštěvník Roman1

Doporučené příspěvky

Návštěvník Roman1

Předtím než se na něco zeptáš, zkus použít vyhledávaní !Předtím než se na něco zeptáš, zkus použít vyhledávaní !Téměř rok mám balíček Fiber 25+TV standard za 899 Kč/měs. Na stránkách UPC jsem našel nové balíčky - nově je tam Kombi Komfort za 649 Kč/měs., který se na první pohled liší jen tím, že má rychlejší internet 60/6.

Na můj mailový dotaz, čím se tento nový balíček liší mi UPC odpovědělo:

"Vzhledem k neustálému zkvalitňování péče došlo ke změně čísla Vašeho klientského účtu." To mě opravdu potěšilo. Tu kvalitu jsem najednou pocítil celým tělem.

Dále mi bylo napsáno:

"Tímto si Vás dovolujeme informovat, že smlouvu máte uzavřenu na dobu neurčitou a v současné době se ceny balíčků nemění."

 

Tolik vysvětlení UPC.

Pokusím se tedy najít odpověď zde. Myslíte si, že jsou tyto balíčky srovnatelné. Já si myslím, že bych si měl smlouvu změnit ma nový balíček. Pokud za 649 Kč/měs. dostanu to stejné + rychlejší internet, není asi co řešit. I když asi nově budu muset ještě platit 2 x 49 Kč/měs. za modemy, stále je to 747 Kč oproti 899 Kč. Anebo se mýlím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od 12.9. 2011 začalo UPC nabízet nové a celkem výhodné balíčky služeb, které vždy obsahují TV nabídku a internet, pod názvy Kombi Klasik, Kombi Komfort a Kombi Komfort +

 

Protože na webu UPC zatím o těchto balíčcích není dostatek informací - odkazy na podrobnosti zatím nefungují, pokusil jsem se dát dohromady všechny dostupně informace, které jsou zatím k dipozici.

 

Webová stránka na webu UPC informující o těchto balíccích je zde: http://www.upc.cz/balicek-sluzeb/

 

Nabídka platí jak pro nové zakazníky, tak i pro ty stavající a to včetně poplatků.

 

Cena za baličky Komfort platí v případě uzavření smlouvy na 12 měsíců (bez toho to zatím zřejmě nejde),

k tété ceně je ještě nutné připočítat:

 

- měsíční poplatek 49 Kč za půjčení základního STB (Handan CV-5000), nebo 151 Kč (STB HD PVR Kaon),

v případě že namísto STB použijete vlastní CA modul a STB nebudete chtít, tak tento poplatek platit nemusíte.

- měsíční poplatek 49 Kč za půjčení kabelového modemu, nebo 69 Kč za wifi modem

- jednorázový poplatek 650 Kč za instalaci nového modemu technikem UPC, pokud již používáte nový typ modemu s podporou EuroDocsis 3.0 (tarify FP 50 a 100 Mb), instalce se nekoná a tuto částku tudíž neplatíte.

Částka se také neúčtuje v případě, kdy si klient zakoupením balíčku Kombi doobjednává novou službu.

- 190 Kč za instalaci TV nabídky, pokud ji jestě nemáte.

 

Cenu zvýhodněného balíčku služeb nelze kombinovat s jinou slevou.

 

Ceny, rychlosti a nabídky tv kanálů:

 

Kombi Klasik - 349,00 Kč - 2 / 0,5 Mb/s - 30 programů (tv nabídka Starter+News)

Kombi Komfort - 649,00 Kč - 60 / 6 Mb/s - 80 programů (tv nabídka Standart+Discovery Extra)

Kombi Komfort + - 749,00 Kč - 120 / 10 Mb/s - 80 programů (tv nabídka Standart+Discovery Extra)

 

Zatím není známo kolik IP adres, ani kolik emailových a wbových účtu se zapůjčuje k jednotlivým balíčkům.

 

Prosakují informace, že od 1.10 půjde odkoupit zařízení, které máte od UPC doma zapůjčené a tím pádem se pak vyhnout zbytečnému měsíčnímu poplatku za pronájem.

 

Zatím to vypadá na následující ceny:

 

tv

stb cv-5000 - 1799 (3 roky)

kaon hdpvr - 4999 (150 - 3 roky, 100 - 4 roky)

ca modul - 999 (-)

 

net ed3

modem - 1299 (2 roky)

wifi modem - 1999 (2 roky)

 

tel.

siemens euroset - 399

philips cd 180 - 499

 

(v závorkách je návratnost investice)

 

Dále zřejmě také od října UPC bude nabízet služby se samoinstalaci, tzn. že k vám již nepojede technik instalovat STB, či vyměnit modem, ale uděláte si to sám, pokud budete mít zájem a tím ušetříte na poplatcích za instalaci.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ludek

Tomusi perfektni prehled ,

muze to UPC zkopirovat a dat na svoje stranky :) , ale to se nestane , je to moc prehledny a je jasne videt za co platis a kolik :roll: Lepsi je kdyz jsou klienti i operatori na infolinkach zmateny ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Roman1

To Tomus: Díky. Je to určitě lepší odpověď než ta, že mám kvalitnější klientské číslo :lol:

Jak jsi přišel na ten balíček Discovery extra. Nikde ani zmínka. A jaké programy konkrétně obsahuje ?

Tak že asi vyměnit za nový balíček i když se asi nevyhnu tomu poplatku 650 Kč za nový modem, což při úspoře 152 Kč/měs. mám za cca 4 měsíce zpátky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Weiny

:arrow: Tomus

 

Díky! Všechno co jsi sepsal jsem právě hodinu a půl skládal po střípcích v jiných vláknech. Akorát standard je s d :lol:

 

Sice mě UPC poslední dobou zlobí hodně výpadky netu na Zlínsku,ale díky balíku Kombi Komfort jim to asi odpustím a budu s nimi pokračovat. Jen fakt nikde není zmínka o tom, co obnáší Discovery Extra. Protože bez Discovery HD showcase prozatím nedokážu existovat, zajímá mě, zda tam bude, jinak budu muset přidat balík Plus. Handan 5000 jim milerád vrátím, leží ve sklepě. Teď už jen počkám na nabídku odkoupení nového modemu, zdá se že vezmu bez wifi. I když ten s wifi má 4 Gbit LAN porty, tedy nahradí i router? Otázka je, zda si technik vezme těch 650kč za výměnu modemu, i když si jej budu chtít odkoupit, to už by bylo jednorázově 1950kč :( Či dokonce 2650kč za wifi.

 

No uvidíme, každopádně ledy se hnuly, Skylink má sice víc HD stanic, ale s netem nemá UPC konkurenci :thumright:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Roman1

Telefon je mi sice na prd, ale pokud 650 Kč visí jen na něm, tak proč ne. A opravdu účtují pouze tu 1 korunu měsíčně ? Není tam zase nějaký zásek v instalačním poplatku, poplatku za přístroj anebo minimálním paušálu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...