Přejít na obsah

Nové balíčky TV+internet vs. staré


Návštěvník Roman1

Doporučené příspěvky

Návštěvník Weiny

No já si platil Plus zpočátku jen kvůli History HD. No a poté co ho dali do Standardu, tak zase za počeštěný Discovery HD showcase. Takovou nabídku HD dokumentů z celého světa s výbornou tématikou jsem na žádném kanále nikdy nenašel, když člověk nehledí v kuse, skoro nenarazí na opakování. A po zvyknutí si na HD kvalitu už na SD programy vůbec nepřepínám :wink:

Mám teda čekat na říjen, aby byl umožněn ten odkup modemu, nebo mám službu objednat už teď? Aby pak ty modemy vůbec byly, protože jak se tohle rozšíří mezi masy, bude to pěkný šrumec :-) Platím 950kč měsíčně a teď bych mohl za stejnou TV, telefon a 2,5x rychlejší net platit i o 250kč míň...

Zvláštní, že ten 60Mb/s net stojí sám o sobě taky 650kč, ta DTV nabídka Standard s Discovery Extra je pak vlastně celá grátis...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vavrekj

mal by som dotaz, mozno mi niekto budete vediet pomoct,

momentalne byvame s priatelkou v prahe 9 , Trytova 1120/6 , a mame od UPC 25mbit internet za 599kc mesacne , zaujal ma novy balicek komfort plus 120mbit internet a 80 programov, tak som vyplnil objednavku cez upc.cz na zmenu sluzby , bohuzial na zakaznickej linke, pani nieco mlzila v tom zmysle ze uvedena sluzba komfort plus sa u nas neda zaviest vraj tam mame kablovu televiziu od UPC ako zmluvu medzi UPC a spolocenstvom vlastnikov a atd ,,, , je mozne aj napriek tomu zaviest tuto sluzbu ?? mne nevadi ked nebudem mat 80 programov , staci mi ten 120mbnit internet a za balicek si budem platit 749kc + 49kc za prenajom modemu .... , vedeli by ste mi s tym niekto pomoct , ako zaviest tuto sluzbu na moju adresu ??? pretoze na zakaznickom centre stale vravia ze skuste to neskor ale ze momentalne nam tam nemozu zaviest tu telku .....

 

vopred dakujem za odpoved s pozdravom

 

J.V.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mal by som dotaz, mozno mi niekto budete vediet pomoct,

momentalne byvame s priatelkou v prahe 9 , Trytova 1120/6 , a mame od UPC 25mbit internet za 599kc mesacne , zaujal ma novy balicek komfort plus 120mbit internet a 80 programov, tak som vyplnil objednavku cez upc.cz na zmenu sluzby , bohuzial na zakaznickej linke, pani nieco mlzila v tom zmysle ze uvedena sluzba komfort plus sa u nas neda zaviest vraj tam mame kablovu televiziu od UPC ako zmluvu medzi UPC a spolocenstvom vlastnikov a atd ,,, , je mozne aj napriek tomu zaviest tuto sluzbu ?? mne nevadi ked nebudem mat 80 programov , staci mi ten 120mbnit internet a za balicek si budem platit 749kc + 49kc za prenajom modemu .... , vedeli by ste mi s tym niekto pomoct , ako zaviest tuto sluzbu na moju adresu ??? pretoze na zakaznickom centre stale vravia ze skuste to neskor ale ze momentalne nam tam nemozu zaviest tu telku .....

 

vopred dakujem za odpoved s pozdravom

 

J.V.

Zkuste požádat SVJ ať Váš byt vyjmou ze společné smlouvy :)

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Keyz

-Zdravm,dívám jsem na balíček KOMBI KOMFORT a zarazila mne jedna informace.Využívám delší dobu internet a TV tedy mám modem a Set top box.Proč mám sakra nově platit za pronájem Set top boxu který mám a za modemu který také mám?Bude snad ten Set top box hrát nějakou hudbu?Nebo umí něco navíc?Co jsem se dočetl je naprosto stejný jako ten co se dává k TV.

-Když už budu platit,je možné ten vynález odkoupit?Nebo ho budu platit pořád?

Jistě,že se mohu pomocí karty zbavit Set top boxu,ale to neřeší proč platit za modem nekonečně dlouho.Kdyby šel logicky odkoupit tak to chápu.

 

Na můj dotaz ohledně služby mne bylo odpovězeno ..."Standard + Discoverybonus (Discovery World, Discovery HD Showcase, Discovery Science, Discovery Travel and Living..."

Tedy Discoverybonus bude v baličku napořád a nebude po nějakém čase zrušen?Psalo se to tu proto se ptám.V odpovědi není o časovém omezení ani zmínka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Roman1

Nový balíček Kombi Komfort je levnější mimo jiné proto, že už neobsahuje zapůjčení settop boxu. Pokud máš starý balíček, tak ho budeš mít pořád zadarmo. Pokud si to změníš na ten nový balíček, budeš platit míň za balíček ale navíc musíš zaplatit za pronájem stb anebo si kup svůj a nic platit nemusíš. Koupíš ho tady: http://www.dvb-c-shop.cz/

Pokud máš tv která má DVB-C, pak si kup CA modul přímo do televize a nemusíš se trápit s stb, dvěma ovládači atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Keyz
Nový balíček Kombi Komfort je levnější mimo jiné proto, že už neobsahuje zapůjčení settop boxu. Pokud máš starý balíček, tak ho budeš mít pořád zadarmo. Pokud si to změníš na ten nový balíček, budeš platit míň za balíček ale navíc musíš zaplatit za pronájem stb anebo si kup svůj a nic platit nemusíš. Koupíš ho tady: http://www.dvb-c-shop.cz/

Pokud máš tv která má DVB-C, pak si kup CA modul přímo do televize a nemusíš se trápit s stb, dvěma ovládači atd.

Dík za odpověď.

Je možné vrátit Set top box po nainstalovaní služby?Když si koupím například později vlastní Set top box,nebo lepší TV, tak abych nemusel platit za věc kterou již nepotřebuji.

-Jak je to s modemem k internetu ?Tam není možnost požít vlastní?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám takový drobný dotaz... Mám FB25+starter. Domluvil jsem se a objednal KK. Vše v pořádku do té doby, než si se mnou slečna/paní na KC začala domlouvat termín instalace. Najednou mi bylo sděleno, že jim nefunguje systém a že mám objednávku poslat znovu zítra... Bylo mi to divné, tak jsem volal rodičům, kterým jsem to objednával také a jim to vše ve stejnou dobu proběhlo korektně... Nedalo mi to a zavolal jsem na KC a telefonicky jsem chtěl objednat KK. Maníkovi jsem sdělil co chci a vše ok do doby než jsem mu sdělil, co se stalo mě s jeho kolegyní... Zjišťoval, zjišťoval ale nezjistil nic divného a tak se šel poradit s nadřízenou. Po chvilce přišel s tím, že ke mě nevede kabeláž a že služba zde není dostupná (???). Jaký kabel??? Však je páteřní optika a dále koax, na trase jsou pak akorát zesilovače a filtry ??? A ty jsou snad jasně dané? Žádám je o vyjádření, protože ze sebe nenechám dělat blbce. Totiž FB 50 a i 100 je zde nabízené od samého začátku těchto rychlostí. Přijde mi to minimálně hodně divné. Chtěl jsem se tady jen zeptat, jestli se někomu nestalo něco podobného? :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když pominu nedostatek informací přímo na stránkách UPC, což se snad změní (v říjnu?), tak se nové balíčky jeví zajímavě.

Počkám si ovšem až bude na stránkách UPC vše oficiálně popsáno, nikde v nabídce jsem nenašel balík programů Discovery Extra ani jeho cenu, stejně tak nikde není psáno, že Kombi Komfort = Standard + Discovery Extra. Protože ve Standard nabídce mi chybí hlavně Discovery programy, tak bych chtěl balík Discovery Extra specifikovat přímo v objednávce, to že je rok zadarmo je vedlejší, hlavně aby pak plynule přešli na placení a nemusel řešit doobjednání, atd.

Stejně tak cena pronájmu HD PVR k balíku není nikde uvedena, teď platím 151,- s balíkem je to 99,- nebo 49,- ?

Možnost samoinstalace je taky v zajímavá, na zapojení modemu nepotřebuju technika, doufám že to od října bude UPC umožňovat.

 

předběžné porovnání cen

 

teď:

balík DTV Standard + FB10 = 938,-

PLUS = 120,-

HBO = 202,-

HD PVR = 151,-

-------------

1411,-

 

nově:

Kombi Komfort = 649,-

modem ED3 = 49,-

HD PVR = 99,- (151,-)?

Discovery Extr. = ?? (120,-)?

HBO = 149,- (teď v akci)

------------

odhad 1118,-

 

ušetřeno 293,-

 

Ale je nutné aby to lépe specifikovali na stránkách UPC, zatím oficiálně je známo minimum informací.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...