Přejít na obsah

Nové balíčky TV+internet vs. staré


Návštěvník Roman1

Doporučené příspěvky

Návštěvník Weiny

Jaké je prosím přímé číslo (a potom další volba na záznamníku), pokud chce někdo objednat ten nový Starter nebo i tento balíček Komfort?

Zmatení sousedi po baráku mi volají, že si je na linkách přehazují jak horký brambor a nemohou se dovolat toho správného člověka. Dokonce jim sami udávají jiné tel. čísla. Já jim napsal na nástěnku (jsem domovník :? ) číslo 241 005 100. Ještě jsem našel číslo 222 980 980. Tak které?

Taky jsem nikde nenašel cenu za měsíční pronájem HD STB, jak ke Komfortu tak ke Starteru. Všude se píše jen o HD PVR.

Díky moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud nemá klient upc telefon, automaticky ho to přepojí na placenou linku 241... dvr a hd boxy se už objednávat nedají, místo nich je jenom hd pvr...

http://www.upc.cz/klientsky-servis/kont ... 73986.html

pokud jim přijde lepší volat z mobilu na mobil, tak můžou zavolat mně na 777 131 692 :) u mě to má ale smysl jenom tehdy, pokud bude klient přidávat další službu net nebo tv, změny obou stávajících řeší pouze klientský...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Weiny

Díkes. tzn. že Kaony a spol. už budou jen dojíždět, a novým budou nabízet jen HD PVR za 99 měsíčně na rok a pak 151kč. Pouze u Komfortu za 99kč nafurt. No uvidíme, co nám ještě připraví, nechápu proč nikde stále neuvádí ten Discovery bonus ke Komfortu, když je to tak výhodné lákadlo. Nabízí spoustu služeb, ale jednak se v tom nevyznají sami a jednak to mají na netu dost omezené a neúplné. Ani to, že ke Komfortu jde jen balík Cinemax (oprava - Superfilm) za 303kč a ne samostatné HBO. Známý si to objednával včera a tvrdili, že mu dál HBO k tomu dají, za 200kč. Tak jsem zvědav, co bude mít ve finále. Člověk chce nějakou složitější kombinaci a aby si týden dával dohromady informace, jak to vlastně ve finále bude. Měl by jim to tam někdo zodpovědný dát dokopy :wink:

Nechceš to vzít, Slambe? :lol::mrgreen::bom:

Upraveno uživatelem Weiny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Tak je tu konečně vyúčtování přechodu na balíček. A je to bomba se v tom vyznat. Mám tam vracení přeplatku za 3-4 dny z minulého měsíce, protože jsempřecházel k 26.-27. září. Netuším jak se mi povedlo přecházet dva dny. :)

 

UPC Internet

Fiber 60 * 649,-

Modem ED3.0 * 49,-

UPC Digital

Digital Komfort * 550,-

Set-Top Box * 49,-

Ostatní

Balíčková sleva KOMBI KOMFORT * -297,71

Balíčková sleva KOMBI KOMFORT * -252,29

 

Takže žádná služba za 649,- + poplatky za pronájem, ale dvě služby za plnou cenu a potom sleva DTV ve dvou položkách.

Co se dá dělat, když účetní systém neumí to co marketing. :)

 

Ve zde uvedeném opisu chybí moje další balíčky. Nemám zaúčtovanou výměnu modemu - pořídil jsem za instalaci 1,- telefon Basic na rok za 1,-.

 

Jen doufám, že ty slevy jsou trvalé, aneb jak jinak píše UPC na svých stránkách "Jedinečná cena, která platí napořád!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Záleží na tom jak to čteš.

U textu "Balíčková sleva KOMBI KOMFORT" není další bližší určení a součet těchto slev odpovídá přesně ceně za Digital Komfort. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...