Přejít na obsah

Nové balíčky TV+internet vs. staré


Návštěvník Roman1

Doporučené příspěvky

Ještě k těm výjezdům technika, technik má mobil na zákazníka v zakázkovém listě, takže předpokládám, že když se třeba nedozvoní, tak pak vyzkouší mobil? Se ptám, protože slečna na KC hrozila marným výjezdem, pokud se technik nedozvoní a pokud nebude volání domluveno předem tak nazdar. Asi budu muset ten den vyzkoušet zvonky při cestě z práce :D

Jak psal Mr.Disaster -> Když se technik nedozvoní, volá. Když se nedovolá, volá na nějaký dispečink a ten zkouší volat znovu. 8)

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dinkylinky

Teď mám TV Standard + 25MB internet + telefon UPC. Chtěl bych přejít na ten balík Kombi Komfort. Zajímá mě, zda se mohu vyhnout tomu poplatku za výměnu modemu 650 Kč tím, že bych si vzal ten dražší stb. Telefon mám a na televizi mám Handan CV5000, který předtím dávali zdarma. Já bych si vzal ten HD PVR za 99 Kč. Uznávají i toto jako novou službu? Mimochodem těch 99 Kč by bylo natrvalo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo

Slamb pokud vím, tak za výměnu se platí jen v případě přechodu z HD/DVR na PVR ( a kombinace ) ale přechod ze základního boxu je zdarma. I když kdo ví, taky už se v tom ztrácím, všechny ty samoinstalace apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo

No to právě ne, tyhle platby jsem loni vybíral a bylo to pouze v případě, když jsem odebíral DVR nebo HD box, u původního boxu jsem nikdy 303 za výměnu neregistroval. A i když se teď dívám do ceníku, tak se píše jen DVR, HD, PVR a o CV 5000 není zmínka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do teď to bylo tak, že když si klient veme hdpvr navíc - ke standardnímu stb, neplatí nic... pokud si technik původní stb odnese, účtuje se 300 za výměnu...

To jsi vzal kde? :) Výměna obyč STB za HD PVR je bráno jako navýšení a tudíž je výměna zdarma (Necháme stranou samoinstalaci/asistovanou instalaci) 8)

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...