Přejít na obsah

Nové balíčky TV+internet vs. staré


Návštěvník Roman1

Doporučené příspěvky

Návštěvník Jaku

Já se nezlobím, jen divím, pro mě je to prostě novinka.

Já jsem byl zvyklý na DTV Standard s popisem:

DIG STANDARD SLEVA a tam uvedenou cenu 402,69 bez DPH a pouze se změnou DPH se měnila cena celková.

Prostě jedna položka s rovnou nižší cenou.

 

A to u "Balíčků služeb" je fakt zvykem, že ty slevy jsou dvě? A jak poznám k čemu je která?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nabízí spoustu služeb, ale jednak se v tom nevyznají sami a jednak to mají na netu dost omezené a neúplné. Ani to, že ke Komfortu jde jen balík Cinemax za 303kč a ne samostatné HBO. Známý si to objednával včera a tvrdili, že mu dál HBO k tomu dají, za 200kč. Tak jsem zvědav, co bude mít ve finále.

 

Mě to připadá, že hodně záleží komu se na KC dovoláš. Třeba ti chce operátor vnutit Superfilm za 300 místo levnějšího HBO za 200 tak řekne, že nejde objednat ke Kombi Komfort a dohaduj se, když na stránkách vlastně žádné informace nejsou.

Stejně tak s posíláním STB do Nymburka, holt u někoho není problém předat technikovi u někoho se musí posílat do Nymburka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě k těm výjezdům technika, technik má mobil na zákazníka v zakázkovém listě, takže předpokládám, že když se třeba nedozvoní, tak pak vyzkouší mobil? Se ptám, protože slečna na KC hrozila marným výjezdem, pokud se technik nedozvoní a pokud nebude volání domluveno předem tak nazdar. Asi budu muset ten den vyzkoušet zvonky při cestě z práce :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

balíčky super film, cinemax a hbo stojej stejně :!: balíček superfilm je na 4 měsíce za polovinu :!:

 

 

ten Superfilm na 4 měsíce za polovinu, je akce do 12.10. Je to tak, že do toho data ho stačí objednat nebo musí být do toho data balíček aktivovaný?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Některé akce se čas od času pozmění.

Občas se změní doba ze 4 měsíců na 6 měsíců a pak zase zpět.

Někdy je sleva dokonce na rok.

Taky občas se mění výše slevy.

 

Ale jsou akce, jako třeba ten telefon Basic na rok za 1,- Kč, který se posouvá stále dál a dál jen v platnosti, do kdy lze objednat.

Vím to, protože jsem na ten telefon koukal už asi před 2 lety, ale stále jsem se k tomu neodhodlal. Teď byla dobrá příležitost. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo
Ještě k těm výjezdům technika, technik má mobil na zákazníka v zakázkovém listě, takže předpokládám, že když se třeba nedozvoní, tak pak vyzkouší mobil? Se ptám, protože slečna na KC hrozila marným výjezdem, pokud se technik nedozvoní a pokud nebude volání domluveno předem tak nazdar. Asi budu muset ten den vyzkoušet zvonky při cestě z práce :D

 

Když se nedozvoním, tak volám a když se ani nedovolám, tak volám na UPC a ti si to sami ještě jednou telefonem ověřujou :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...