Přejít na obsah

Nové balíčky TV+internet vs. staré


Návštěvník Roman1

Doporučené příspěvky

Návštěvník Keyz

Zdravím,když si objednám KOMBI KOMFORT tak které balíčky si musím dokoupit abych měl všechny filmové a dokumentární programy?V popisu balíčku se nepíše přesně jaké programy obsahuje,na jak dlouho platí ta sleva a kolik se platí po slevě..

Balíček Superfilm obsahuje HBO + HBO2 + HBO Comedy+cinemax+cinemax 2 ? Jestli ano tak proč stoji jako balíček HBO?

Balíček plus obsahuje Viasat Explorer-Travel Channel?

 

Ze slevou bych platit měsíčně 993.

Otázka je kdy sleva skončí a kolik to bude po slevě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Pro úpnost:

Potřebuješ ještě tyto 3 balíčky.

Superfilm

Filmboxextra

Extra (nebo Plus)

 

Slamb - vypadlo mi písmenko "r", asi náročný víkend. :)

Upraveno uživatelem Jaku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník 666

Mám v balíčku Fiber 25+TV standard + telefon kredit 50. Měsíčně platím 950,-

 

1) Nelíbí se mi těch 650,- za výměnu modemu, ale za tři měsíce to mám zpátky takže jsem ochoten do toho jít. Nicméně zajímá mě ale ta samoinstalace. Nevíte o tom něco blíž? To někam zanesu starý modem a vyzvednu si nový a doma si ho připojím? Odpadá tak těch 650,-? Je na tom něco kromě připojení kabelu?

 

2) telefon s kredit 50,- mi doufám zůstane? Není součástí balíčku a tak není důvod měnit cenu nebo terif. Je to tak. Ptám se proto že tady v diskuzi zmiňujete jako možnost navýšení služby telefonní tarif basic který je po roce za 222,-. Nechápu proč když už neřešíte nejlevnější tarif. Jen mi to není jasné.

 

3) Kolem vánoc si asi koupím konečně nějakou LCD TV. Kabelovku bych řešil bych nákupem CA modulu. Starý základní stb bych UPC vrátil a tím přestal platit těch 49,. Kč měsíčně? Je to tak? Nechat si ho nechci. Už jsem si koupil svůj vlastní základní SD Kaon co mám u TV v ložnici a stačí mi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník 666

Tak jsem právě volal na UPC a řekli mi že platit 49,- Kč musim i za nový modem.

 

Takže to vychází:

649,- balíček (TV + internet) + 49,- pronájem stb + 49,- pronájem modemu + 50 telefon (mám tarif kredit 50)

 

Celkem tedy necelých 800,- oproti dnešním 950,-

Za rok úspora 1.800,- a za první rok úspora 1.150,- (1.800 - 650 za výměnu modemu)

 

O platbě za nový modem jsem nikde nic nečetl. Celkem mi to vadí. Ale tak každá ušetřená koruna dobrá.

 

Platíte nově taky i za modem?

 

Ještě trochu off topic v baráku nam nově nabítí i centrio. Ceny jsme moc nezkoumal. Myslíte že stojí za úvahu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u balíčků se platí za veškerý zařízení...

- modem 49

- wifi modem 69

- set-top box 49

- hdpvr box 99

ta nabídka od centria je už docela mimo... co vim, tak se smlouva prodlužuje i se závazkem, takže je prakticky nemožný to vypovědět, vždycky se může jenom při dobíhání období závazku...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...