Přejít na obsah

Nové balíčky TV+internet vs. staré


Návštěvník Roman1

Doporučené příspěvky

Návštěvník HanysR

Nene, jednoho dne mne lámali na nový balíček internet + tv z upc. Pánovi jsem řekl ať zavolá za týden. Pak jsem to s ním domluvil. Já bych to zařídil s tebou jak ses pak ozval ale bylo už pozdě. Nejsem z těch co něco slíbí a pak couvnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tomasv

Zdravím,potřeboval bych poradit jaké služby by pro mne byly nejvýhodnější,respektive jak se dostat ke slevám na které jako stálý ,platící zákazník podle UPC nemám nárok.Momentálně mi skončila akce na UPC Fiber Power 25 a platím plnou cenu,plus používám analog.tv Mini.

Internet je napsán na mne a tv na jednoho z rodičů.

Bohužel bydlím v lokalitě,kde nové balíčky 60M/120M zatím UPC nenabízí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Zasterka13

Ahoj tak dne 31.10.2011 byl u me doma technik ktery zapojil novy modem Cisco 3208 s tim ze jsem si poridil sluzby balicku konfort+ (tedy 120 internet a TV konfort) predtim jsem mel 25 internet a TV standart. Spokojen. Nyni od 31.10.2011 mam rychlost internetu pouhych pul megabitu misto 120 megabitu. Od te doby mam problemy s internetem jiz 3 den volal jsem asi uz 6x na klientske centrum kde mi stale nikdo neni schopen nic rici. Na modemu nemam do dneska pry aktivni tarif internet 120 mam tam stale 25. ale pry mam jeste problem na jedne frekvenci kde mam velke ztraty pry to UPC resi s tim ze do konce tydne by to melo byt OK. Tak jsem teda zvedavy jak to dopadne. Kazdopadne vzdy kdyz si zvysuji sluzby jsou nejake problemy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Zasterka13

Power Level: Signal to Noise Ratio:

Channel 1: 0.0 dBmV 38.4 dB

Channel 2: -0.1 dBmV 38.6 dB

Channel 3: -0.5 dBmV 38.6 dB

Channel 4: -0.1 dBmV 38.2 dB

Channel 5: -0.6 dBmV 38.5 dB

Channel 6: -54.5 dBmV 23.3 dB

Channel 7: -8.5 dBmV 36.3 dB

Channel 8: -3.2 dBmV 36.6 dB

 

 

cim je to tim channel 6 to je ta ztrata rekl mi technik do telefonu ze to ma byt vyresene do konce tydne. Jeste jsem se musel zeptat jakej mam nastavenej net v modemu a mam stale 25mega ze to kolegove z objednavkoveho jeste neprevedli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Zasterka13

Tak mám fiber power 120 tady je výsledek.

Pres Brno

1571761728.png

 

dalsi

 

1571767869.png

 

dalsi

 

1571769569.png

 

Pres Prahu

1571771083.png

 

1571772894.png

 

 

 

 

 

 

EDIT: prosim nekoho kdo ma fiber 120 bez wifi od upc jestli mi muze sdelit jaky typ modemu mate. mam cisco 3208 nedavaji na 120 nejakej jinej modem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak jsem se také rozhoupal a od příštího pondělí budu mít místo dosavadní kombinace Standard+Fiber Power 25, balíčků Extra a Superfilm nově : Kombi Komfort, balíčky Plus a Superfilm a dále telefon Kredit 50. Tak snad bych ani neměl platit těch 650 Kč ? Nevíte jaké bezdrátové telefony se aktuálně dodávají ? Router mám ZyXEL NBG-419N u kterého jsem stáhl nejnovější soft. Tak už se upřímně těším :D na to co mne čeká za rychlosti.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...