Přejít na obsah

Nové balíčky TV+internet vs. staré


Návštěvník Roman1

Doporučené příspěvky

1) samoinstalace zatim neni v provozu :( vidim to tak na leden, až budou wifi modemy...

Samoinstalace už jsou uvedeny v ceníku:

Instalace modemu - nová služba - samoinstalace 0,00 Kč Klient zprovozní službu na dodaném modemu sám.

Výměna modemu - samoinstalace 0,00 Kč Klient zprovozní službu na dodaném modemu sám.

Taky už je tam cena za modem:

Modem SA EPC 3208 ED 3.0 1 299,00 Kč

 

Má někdo info, zda je skutečně možné koupit modem a sám si ho nainstalovat?

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zby

Tak to vymysleli opravdu šalamounsky. Poplatek za výměnu modemu ve výši 650 Kč tam zůstal, jen se změnil na položku "Administrativní poplatek za modem 3.0 650,00 Kč Účtován při změně typu modemu". A navíc, když si to necháte vyměnit technikem, tak je to za dalších 250 Kč k tomu. Alespoň takto to vyplývá z nového ceníku :?

 

Teď je ještě otázka, jak ten nový modem člověk získá. Pokud by jej měl přinést technik, a člověk si jej pak mohl nainstalovat sám, tak je to jen změna k horšímu. Pokud by ty modemy posílali poštou, tak by to bylo alespoň pozitivní v tom, že by si člověk balík vyzvednul na poště a nemusel být doma a čekat na technika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo

Mě by hlavně zajímalo, jak to chtějí provést s registracemi. V tom zas bude bordel jaxviňa

 

Samoinstalace modemů jsou dle mě pěkně blbý nápad :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se samoinstalacemi mám zkušenost z ADSL a je prima, když se nemusím domlouvat s technikem a omlouvat se kvůli tomu z práce a pak čekat kdy a jestli se uráčí přijet. Nevím jestli jsou u kabelovky nějaké technické aspekty, díky kterým je instalace z principu náročnější, ale já bych prostě uvítal možnost udělat si to sám.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo

U samoinstalací DVB-C vám box přiveze technik a platí standartní časový slot, u modemů to bude dle mě stejné. Ale jde mi o to, kdo bude registrovat modemy, jestli zákazník přes KC a nebo si na UPC myslí, že já budu co hodinu kontrolovat, jestli je už dodaný modem na síti a tudíž ho můžu zaregistrovat jen aby mi na TP řekli, že je nízká úroveň signálu a mám to jet spravit, tak s tím můžou jít někam.

 

Beztak to tak ve finále bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě netoužím měnit nastavení, tomu vůbec nerozumím. :)

Akorát se mi nechce platit pronájem. Cena modemu 1299,- se při měsíčním pronájmu 49,- vrátí za cca 26 měsíců - jistě, modem může po 2leté záruce kleknout, ale zatím modemy, které jsem měla (nebo mí rodiče), slouží už o dost víc než 2 roky... takže pravděpodobnost, že se to vyplatí, je.

Nevím no, je to ještě na zvážení...

  • Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul, modem Cisco 3208
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...