Přejít na obsah

Nové balíčky TV+internet vs. staré


Návštěvník Roman1

Doporučené příspěvky

Návštěvník Hejhulak
649+49+49, wifi modemy nejsou a do ledna nebudou, takže jedině koupit pořádnej router :)

Tak tohle nechapu - proc to ma trvat tri mesice? Co je na tom tak sloziteho? Neda se to nejak urychlit?

Chci objednat Kombi Komfot a chci modem EPC3925.

 

Tak mi prave volali z UPC, ze WiFi modemy maji skladem. Kdyz jsem se ptal, jestli je to Cisco EPC3925, rekla mi pani, ze je to ED 3.0... tak nevim. Uvidime

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku
...já ti dám slamble :lol:

maximální rychlost je 25 Mb/s u nejvyššího ED2 tarifu, balíčky sou s netem 60 a 120, s tim nikdo nic neudělá :)

Velmi se omlouvám za ten ošklivý překlep ve jméně (nicku), ale s max rychlostí 25Mbit/s s tebou nesouhlasím.

Mě Motorola fungovala krásně něco přes 30Mbit/s. :)

Ale to nic nemění na tom, že to Xvip ví, a souhlasil s tím, že by mu Internet jel pomaleji než to co by měl "zaplaceno" v balíčku.

Jiná věc je, že to účetní, objednávací či jiný systém použivaný v UPC neumožňuje. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se, měl jsem místo "nepohodlné" napsat "neefektivní". Nicméně tohle já opravdu chápu, při takovém množství klientů nejde ke každému přistupovat individuálně. Spíš mě zajímalo, proč to nejde technicky, protože člověk na technické podpoře UPC mi naznačil, že by to jít mohlo/mělo. Když mi tady někdo vysvětlí proč to technicky nejde, tak dám pokoj :-) To si jako přípojný bod v síti UPC neumí vyjednat s modemem nejvyšší možnou rychlost linky (typ modulace/šířku pásma), a pak omezit max. rychlost dle zaplaceného tarifu/služby?

Prostě rozdílné technologie :) Starý modem by si s tím neporadil a neběželo by to jak má. + k tomu to co jsem psal. V tom systému jsou třeba i napevno nastavené konfigurace a to třeba i včetně zařízení.

Chtějte po DVD romce, aby přečetla Blu-Ray disk :D takže asi tak.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Hejhulak
stal se zázrak a wifi modemy na ED3 sou skladem :lol: sem zvědavej, za jak dlouho zase nebudou :roll:

To mi rekla pani uz minuly tyden. Pozitri by mi ho mel prinest a naistalovat technik 8) Jen mi nedokazala rict, jestli je to Cisco EPC3925.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník HanysR

To né! Mám objednanou instalaci internetu 120 Mbit a hrozně jsem chtěl wifi ed3 modem. Ujišťovali mne že letos nebudou. A teď jsou! Jak to udělat aby mi ho nechali nebo abych ho prostě měl????? :-( nechci drát modem a ten připojovat do wifi. X zařízení. Díky moc za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...