Přejít na obsah

Nové balíčky TV+internet vs. staré


Návštěvník Roman1

Doporučené příspěvky

Návštěvník 666

http://2i.cz/74daf2d80b

 

U centria mě láká ten internet 15/15 za 250 je paráda. Ale komplet s TV asi odpovídá ten balíček Uno. To vyjde bez modemu nastejno (649,-). Asi ta nová cena za komfort+ není náhodná :)

 

Ale není to o tolik výhodnější aby mi to stálo za to všechno měnit. Navíc jestli je tam problém odstoupit od smlouvy. S UPC jsem až na cenu spokojený. Sice mi 60mb internet bude víceméně k ničemu ale ten 6mb upload se už hodí.

 

Hlavně mi šlo o to snížit cenu a to se tímhle krokem stane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Analogové DVD
Od 12.9. 2011 začalo UPC nabízet nové a celkem výhodné balíčky služeb, které vždy obsahují TV nabídku a internet, pod názvy Kombi Klasik, Kombi Komfort a Kombi Komfort + ....

 

Ne že by mně to nějak extra zajímalo, spíše aby řeč nestála; co je za tím, že UPC konečně hnulo zadkem? Již mi tedy ten 60M internet "fičí" i když nevím k čemu mi to je, udělal jsem to jenom kvůli výhodnějšímu tarifu proti předchozímu (25M, TV, Tlf). Po dlouholeté loajalitě jsem zvažoval UPC přehodnotit, přišli s nabídkou za 5 dvanáct.

 

Může za tím být tlak konkurence - stagnace nebo pokles zákazníků. Nevím jak s tím může souviset příprava uvolněného kmitočtového spektra z analogové TV pro využití pro mobilní internet (nebo "bezdrátový", zde nejsem přesný, nechce se mi to dohledat, někdo z vás to už určitě ví).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nyní mám od UPC 10M Internet (494Kč) a balíček Darwin (150Kč) a rád bych přešel na Kombi komfort. Lze provést následující?

 

Objednám si po telefonu/emailu službu Kombi komfort, ale bez instalace. Tzn. že dojde ke změně služeb pouze v systému UPC a žádný technik ke mně nedorazí. Tím pádem si dočasně ponechám všechna stávající zařízení (STB+karta, modul Lica+karta a starý modem Motorola). Budu mít 80 TV programů a Internet, který mi však nepojede plnou rychlostí 60Mbps, ale bude omezen pomalejším modemem (25-35Mbps). V nové roce (nebo ihned jakmile to bude možné) pak odkoupím nový rychlejší modem a starý modem vrátím. Je tento postup technicky i administrativně možný?

 

Pozn. Čas je drahý, tak bych se chtěl vyhnout návštěvě technika (ať už s polatkem 650Kč nebo bez něj)

 

Předem dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..Objednám si po telefonu/emailu službu Kombi komfort, ale bez instalace...

 

To co píše "xvip" má hlavu a patu. Škoda, že to nejde.

I když moc nechápu proč a v čem je problém, že to takto nejde.

 

Předplatné na televizi ( pro kartu od Lica) se dělá na dálku ( a tu už má ) a internet se taky nastavuje na dálku. Jen UPC nastavilo menší rychlost pro staré modemy než se začnou prodávat modemy napřímo.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...