Přejít na obsah

HD DVR Mediabox nějaká změna


Pavel m

Doporučené příspěvky

Informace z webu UPC :

Od 1. 1. 2020 jsme ukončili distribuci HD DVR Mediaboxu do pronájmu, technické informace a dokumenty ke stažení pro stávající zákazníky však zůstávají v platnosti.

https://www.upc.cz/pece-o-zakazniky/sluzby/televize/zarizeni-pro-prijem/hd-dvr-mediabox/?q2=Hd dvr

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Spis vynikajici prilezitost utnout zarizeni, umoznujici nahravani... vzdyt nahravani je dneska uz pomalu ilegalni cinnost :-\

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvidíme, co to přinese. Myslím si, že uvést HD DVR Mediabox na trh byla chyba. Jakmile set-top-box nenaběhl z důvodu jakékoliv chyby, tak v tom případě se nešlo dívat na televizi, ale nešel ani internet. Ačkoliv myšlenka 2v1 byla zajímavá, tak nebyla dotažena ani ze softwarového hlediska.

  • Souhlasím 1
  • Nesouhlasím 1
  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Takze nebyla chyba uvest na trh to zarizeni jako takove, ale uvest ho na trh v tak paskvilni podobe. To je dost podstatny rozdil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslím že to byl paskvil, spíš půjde o to, že udržovat zařízení se systémem Horizon , který už je stejně odsouzen k pomalému zániku, asi nemá smysl.

Navic to kombo řešení není opravdu asi ideální, protože jakmile zastará jedna z jeho částí stane se celé zařízení nepoužitelné, což se v podstatě děje protože ten integrovaný modem co má nezvládne vyšší rychlost jak 300 Mbit,  na 500 Mbit a vyšší rychlost už je nepoužitelný.

  • Souhlasím 1
  • To se mi líbí 1
  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HD DVR Mediabox byla myslenka super,pokud by UPC dodrzelo,co naslibovalo.Mam ho a jsme moc spokojen,ze umi prehravat HD stanice,uplne v pohode zvlada net 500 Mbit,Wifi take slape dobre a moc jsem rad,ze ma disk,na ktery muzu nahravat a ukladat nekonecne serialy ,na ktere kouka moje zena.Navic mi perfektne vyhovuje ze odkudkoli,v tel si mohu dat nahrat porad,ktery me zajima.Ale neustale spatne zpetne shlednuti a jeho dokolecka opakujici se nefunkcnost,jeho vyuziti hrozne kazila.Doufal jsem v jeho nastupce,ktery jak u Liberty Global,tak u Vodafonu,treba v Nemecku i jinde ma uz 4K+HDR+1TB disk na nahravky a take Dolby Atmos zvuk.Ale zrejme se ukazuje ze nadeje byli predcasne a zbytecne.Setobox Liberty Global znicilo spojeni s Vodafonem.A Setobox Vodafonu co krasne funguje v Nemecku nam Vodafone,odmita take poskytnost a radeji nam zrejme bude cpat nejake IPVT a aplikace.Dekuju nechci,kdybych tohle chtel,tak si vezmu,Lepsi Tv,Kuki Tv,Digi Tv,Skylink Tv atd.A tak se budu modlit aby cihlicka vydrzela co nejdele   😞

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Vodafone TV, HD DVR Mediabox, HD mediabox.
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...