Přejít na obsah

oprávněná exekuce od UPC ??? varování pro všechny zákazníky


Návštěvník LaBez

Doporučené příspěvky

Návštěvník poradna@dtest.cz

Vážení,

kauzou UPC se zabýváme již několik měsíců, v dubnu jsme na tuto diskusi dávali odkaz na vzor odporu proti platebnímu rozkazu (viz výše).

Nyní Vás můžeme informovat, že tento vzorový odpor slaví první úspěchy, minimálně v jednom sporu již soud naši argumentaci přijal a žalobu společnosti Český inkasní kapitál zamítl v celém rozsahu, spotřebitelka tak nemusela platit vůbec nic. Více informací (včetně možnosti stažení vzoru odporu) na www.dtest.cz/upc

 

V případě jakýchkoli dotazů z oblasti spotřebitelského práva Vám poradíme na naší poradenské lince 299 149 009.Linka funguje ve všední dny mezi 9. a 17. hodinou. V rámci zahájení projektu zaplatí dotazovatelé za poradenství pouze cenu běžného telefonního hovoru.

 

časopis dTest

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Pavle, stal se mi podobný případ. Soud už se blíží a společnost UPC mi není schopna poslat na mé požádání poslané na klientské cenrtum kopie výpisu elektronické pošty k dané smlouvě, jako důkazu k soudu. Vždy mi poslali stejnou odpověd, že má pohledávka již byla předána.....a po telefonickém rozhovoru mi operátorka slíbila,že vše předá reklamačnímu odd. a zase nic. Jesli je tvůj případ již ukončen, napiš mi tvou zkušenost, třeba mi pomůže v mém případě. Děkuji email jana.focova@seznam.cz Jana F,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník correy

UPC je nejhorší poskytovatel internetu, jejich služby zákazníkům jsou naprostý otřes. Osobně mi vypojili internet bez jakéhokoli předchozího z důvodu, že si sami zaměnili elektronickou adresu za starší kterou už nepoužívám. Když mi bylo divné, že nechodí faktury 4x!!!!! jsem psal na podporu s prosbou o zaslání vyúčtování a NIKDO mi neodpověděl - jediné co přišlo byla automaticky generovaná odpověď :-( fakt DĚS!!! Jsem druhý den bez internetu a přestože jsem peníze bez odkladu vložil na jejich účet - mají na přiřazení platby a znovuzapojení 48 hodin!!!! Celou dobu platím asi 700,- bez jediného problému a oni vás bez jakékoli diskuse zaříznou! Rozhodl jsem se, že až to zprovozní, zruším si u nich služby a pak je zase jako nový zákazník objednám, abych mohl využívat roční tarif za cca 300,- Kč. Normálně bych to vůbec nic neřešil a ten tarif nechal, ale nehodlám živit takový dementy. Když jsem se ptal operátorky, na snížení služeb na 1MB tak mi řekla že 1000,- Kč - to si snad dělají PREDEL, ne? Tady v tý zemi je to neskutečný - předražený telefonování, drahej internet, všechny služby.... ať jsou fakt DO*****!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pardon, ale pokud mi už druhý měsíc nepřijde vyúčtování není to divné? Ozvat se až po 4 měsících a divit se, že už mi zadarmo dál internet neposkytují a odstřihnou mě a rozčilovat se?

A k snížení na 1M. Mají takové podmínky. Buď berte, nebo nechte být. Je to vcelku pochopitelné. Taky ten tarif nemuseli dělat vůbec.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohuzel UPC je velka firma a nejake chyba se stat muze, kdyz uz to takhle dopadlo, tak bych resil tak, ze bych pismne vypovedel sluby a bud si jisty ze brzy se nekdo ozve a nabidne ti nejakou peknous slevu za to aby jsi u nich zustal.

Rusit sluzbu uplne a prijit jako novy zakaznik je v tomto pripade zbytecnost.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...