Přejít na obsah

oprávněná exekuce od UPC ??? varování pro všechny zákazníky


Návštěvník LaBez

Doporučené příspěvky

Návštěvník lejno

Akorát ty zarudlé Novinky zapomněly uvést, že když se to dostane k soudu a ten žalovaná strana prohraje, tak se celá dlužná částka ještě navýší o další poplatky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problemy tu vidim ctyri:

 

Zaprve by UPC melo durazne upozornit klienta pri ukoncovani smlouvy, aby zarizeni vcas vratil, protoze mam dojem, ze tohle uplne poradne nefunguje.

 

Zadruhe by UPC klidne mohlo kontaktovat klienta (pokud to jde), ktery nevratil zarizen i telefonicky, pripadne SMSkou, mailem to buhuzel asi vetsinou nepujde, protoze vetsina klinetu tam ma nasteveny ten od UPC.

 

Za treti :uz jsem to zde kdysi jendou psal, uplne nejjednoduzsi reseni by bylo, nalepit na kazde koncove zarizeni, ktere je majetkem UPC, viditelnou nalepku, na ktere by bylo uvedeno napr.

"Toto zarizeni je majetkem spol. UPC, po ukonceni smlouvy ho neprodlene vratte postou na adresu bla ..bla... , v pripade vcasneho nevraceni po vas muze byt vymahana sankcni pokuta, podrobnosti se doctete na webove adese xxxxx, nebo na infolince 123456789."

 

A zactvrte: zbytek viny lezi na samotnych klientech, kteri kdyz jim doma zustane modem, nebo STB, tak to neresi a naivne si mysli, ze na ne UPC zapomelo, nebo ze uz je to jejich.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

no vyzvednuti technikem mi bylo odmitnuto, pritom kolegovi 5mesicu tomu technik si vyzvedaval...

no ale chapu toho co mi volal, byl nastvany ze nechci to co mi nabizel...

zdruhe strany hodnota po tolikach letech uzivani modemu je nulova a nejdrazsi je natom modemu to postovny... no ale zas by nemeli kseft s nevracenyma pristroji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Pokud modem funguje, tak má pořád stejnou hodnotu a paradoxně možná i vyšší, než modemy současně dodávané, protože je u něho ověřená spolehlivost.

Cokoliv se vrací, tak poštou a není co řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak to je perla "Pokud modem funguje, tak má pořád stejnou hodnotu a paradoxně možná i vyšší" :lol:

vysvetlete pojstovne ze auto 20let stary ma vetsi hodnotu nez soucasna.... nebudou se svama bavit daji vam zustatkovou hodnotu... skoro nizsi nez sama poiska...

nehlede ze v kazdem takovem zarizeni je kurvitko... takze lze ocekavat smrt takoveho zarizeni conevidet. navic technologicky je zastaraly a tyto modemy vyrazuje z provozu...nehlede ktomu ze kdyby mi prinesl technik modem stary 6let tak ho stim vykopnu...abych resil pak po pul roce nefunkcni net, a poslouchat v telefonu operatora upc ze chyba je na me strane...diky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...