Přejít na obsah

oprávněná exekuce od UPC ??? varování pro všechny zákazníky


Návštěvník LaBez

Doporučené příspěvky

UPC operator napsal toto >>

Zařízení můžete předat osobně na adrese U Nákladového nádraží 6, Praha 3 – Žižkov, a to v pracovní dny od 08:00 do 18:00 hod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
Návštěvník Lena

POZOR !!!! i když soud prohajete a zaplatíte AK mayer a ČIK se zkouší napakovat za údajnou dlužnou částku i v roce 2008 přes český telekomunikační úřad. nestačí, že se napakoval na jednom soudě zkouší to zase jinde. POZN. PRO RÝPAVÉ - JEDEN SOUD BYL A ŽÁDNÁ POHLEDÁVKA MIMO NEVRÁCENÉ ZAŘÍZENÍ U SOUDU NEBYLA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
Návštěvník Vlasta

Dobrý den, 

máte někdo zkušenosti s vymáháním "smluvní" pokuty ze strany UPC za to že jim dáte výpověď i když nemáte sjednaný závazek? 

Já jsem modem řádně vrátil, mám na to potrzení, ale UPC vymáhá smluvní pokutu za to, že jsem jim dal výpověď. Přitom jsem s nimi nikdy žádnou smlouvu neuzavřel. Mají pouze objednávku služeb bez závazku. Po několika letech jsem jim poslal písemnou výpověď a vrátil zařízení. (před tím jsem volal na jejich infolinku a tam mi řekli, že všechno je v pořádku a že takto mám postupovat a služby se tím ukončí)

Po nějaké době se ozvali a vymáhají 700 Kč za každý měsíc co u nich nejsem. Přitom dříve jsem platil cca 500 Kč měsíčně za internet vč. nájmu zařízení a vč. DPH. Tvrdí že mi těsně před mou výpovědí do mailu poslali změnu smluvních podmínek, ve smyslu že od teď mi mění podmínky a že od této chvíle je to se závazkem. A protože jsem nereagoval, tak to prý platí. 

Odmítám to zaplatit, už se ozval jejich právník. Osobně si myslím, že není v ČR mnoho takových podvodných firem jako je UPC. Kam se na ně hrabou ŠMEJDI  s hrncemi. Divím se zaměstnancům UPC, že pro takové zloděje někdo pracuje.  

Bohužel  jsem živnostník, takže smlouva byla na IČO, ale i tak si myslím, že na něco takového nemají nárok.  Prošel si tím už někdo ať vím co mne  čeká? 

0823@centrum.cz

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

Zhodou okolnosti znamy,ktory vcera prisiel z dovolenky si nasiel v schranke sek od upc na uhradu 25€ po dvoch rokoch co s nimi ukoncil zmluvu :-D Medzitým cca pred rokom ho telefonicky atakovala nejaka firma (uz zanikla),zrejme poverena tuto ciastku vymahat bez toho aby sa teta predstavila.Vrcholom bola korespondencia od tejto firmy bez mena,podpisu,nejaky zdrap papiera absolutne irelevantny na pravne ukony.Preto skor tieto pokusy treba odignorovat,nereagovat na ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jobro
před 1 hodinou, tomus napsal:

Bohužel s tou pokutou 700 Kč je to opravdu tak.

 

Nemohu na webu UPC najít dokument, který mění podmínky k 1.2.2017. Všeobecní Obchodní podmínky tam jsou jen loňské.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Blesk

UPC je podvodná firma, která má nastaveny procesy ve firmě  tak , aby okradla zákazníky. Je potřeba se od ní držet dál. Neobjednávat žádné služby.  Protože jakmile budete jejím zákazníkem, je jisté že se Vás dříve nebo později pokusí podvést.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...