Přejít na obsah

oprávněná exekuce od UPC ??? varování pro všechny zákazníky


Návštěvník LaBez

Doporučené příspěvky

Okradené tu bylo UPC o zařízení ne? Tak jak můžete být v klubu okradených?

UPC zařízení pujčilo dobrovolně a zdarma, aby mohlo vydělávat na svých službách, tzn je to jeden z jejich nákladů, který si zpolatnují v ceně služby. Pokud by modemy prodávalo zbavilo by se spousty naštavných lidí.

 

Ja například "koupil" od T-mobile modem za 1kč a už ho po mě nikdy zpátky nebudou chít, nehledě na to co jsem psal výše, domnívám se že jim nejde o zařízení ale o zaplacení pokuty - poplatku za ukončení smlouvy.

 

K bodu 5 - Běžte si do půjčovny aut půjčit auto na x dní a po jejich uplynutí ho nechte stát před barákem a čekejte že se pro něj někdo staví ... :roll:

To je právě ten rozdíl, pokud byste si pujčil auto z pujčovny tak už hodinu po sjednaném termínu vám budou volat a urgovat vás, že byste se měl dostavit a vrátit auto... nic takového UPC nedělalo.

Teď (dle vašich slov) už posílají nicneříkající SMS.

Ale z čísla na které nejde zavolat!! a je tam, že poslali dopis a že pokud nedojde máte zavolat na KC (opět není uvedeno telefoní číslo)

 

Neříkám, že je problém si číslo dohledat případně jim psát dopis a snažit se kontaktovat, ale když už utratili těch 10h za SMS tak by aspoň telefoní kontakt mohli připojit

:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by modemy prodávalo zbavilo by se spousty naštavných lidí.

chci internet 100M, ale musim si koupit modem za 10 000, celej žhavej...

chci televizi s možností sledování hd kanálů a nahrávání, dalších 10 000 + dvojnásobně žhavej...

obojí se mi po dvou letech pos***, tak šup znova 8)

a ty - padlej na hlavu nejsi? :lol:

 

pro srovnání - adsl modem od tmobilu = cca 800...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím zda jste obchodní zástupce nebo nějaká spřízněná osoba s UPC, ale čerpám z aktuálního cenníku Modem 1,500.00 Kč Poplatek za ztracený nebo zcela zničený modem.

Pochybuju, že ta cena bude nějak výrazně nižší než cena na modem.

Mimo to když se podívam na ceny kabelových modemu ve světě tak jsme na ceně max 100$ což při přepočtu clu a dph máme nějakých 2500kč

Nebo máte jiné informace?

 

Ad televize, může být, opět dle ceníku UPC uvadějí max 4000.

Takhle to vypadá, že UPC jsou uplní samaritání :roll:

Nicméně myslím si že to je na jinou diskuzi...

 

A nějaké vysvětlení proč je termín na vrácení jen 7 dní? Proč je nutné posílat tak "drahé a cenné" zboží poštou a není jej možné odevzdat např v KC v místním hypermarketu?

Proč když je to stojí takové peníze (viz výše) nechávají lidem mraky modemu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- Nevím zda jste obchodní zástupce nebo nějaká spřízněná osoba s UPC

- Modem 1,500.00 Kč Poplatek za ztracený nebo zcela zničený modem.

- Ad televize, může být, opět dle ceníku UPC uvadějí max 4000.

- A nějaké vysvětlení proč je termín na vrácení jen 7 dní?

- Proč je nutné posílat tak "drahé a cenné" zboží poštou a není jej možné odevzdat např v KC v místním hypermarketu?

- Proč když je to stojí takové peníze (viz výše) nechávají lidem mraky modemu?

- to první, pár lidí si tu myslí i to druhý 8)

- http://www.dvb-c-shop.cz/produkty/kaon/ ... hd-pvr.htm u modemu je to obdobný, někde sem to taky zahlídnul, teď to nemůžu najít...

- viz předchozí bod

- jak jen 7 dnů? zařízení můžeš odeslat kdykoliv dřív, klidně dva tejdny nebo měsíc předem, nejdýl však do tejdne od chvíle, kdy ti tam přestane týct obsah... :roll:

- protože ho máš pojistit

- protože tvoje viz výše je nesmysl, viz moje výše 8)

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad - http://www.dvb-c-shop.cz/produkty/kaon/ ... hd-pvr.htm - tak pak je dobré tyto STB "ničit" a nakupovat je u UPC za 4000 - je mi jasné, že to je jen teoretická spekulace, přepokladam, že vzhledem k digitalnímu přenosu "zničený" STB nikam nepřipojím....

Nicméně nevěřím, že toto zařízení má více než 10% zákazníků.

 

ad modem myslím si že Mot 6120 je slušný modem cena max 80$ tedy pod 2000kč....

http://computers.pricegrabber.com/modem ... t/sv=title zde už vidím smluvní pokudu v rozpozu s dobrými mravy....

 

ad vrácení dříve - ve VP se píše že vrácením se neukončuje smlouva, tudíž bych postupoval jako blázen - platil bych službu kterou nevyužívám... pokud si myslíte že to je v pořádku asi vám pošlu fakturu za nějaké služby které jsem pro vás udělal a vy neodebral:)

 

Jinak standadní doba na jednání je měsíc od následujícího zúčtovaícho období tedy v pruměru 45 dní (6,5x déle než kolik postkytují zákaznikovi), pokuta je minimálně 2 násobná hodnoty závazku. :roll:

 

ad pojištění, nenechte se vysmát, vždyť to nic neřeší, na poštu musím tak jako tak, balit to, vyplnovat, oni to musí přebírat rozbalovat, poslílat že to není v pořádku atd... nehledě na to, že to je další subjekt se kterým se pak musí vyjednávat dokazovat, dohadovat. zbytečné!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- ad modem myslím si že Mot 6120 je slušný modem cena max 80$ tedy pod 2000kč....

- ad vrácení dříve - ve VP se píše že vrácením se neukončuje smlouva, tudíž bych postupoval jako blázen - platil bych službu kterou nevyužívám... pokud si myslíte že to je v pořádku asi vám pošlu fakturu za nějaké služby které jsem pro vás udělal a vy neodebral:)

- ad pojištění, nenechte se vysmát, vždyť to nic neřeší, na poštu musím tak jako tak, balit to, vyplnovat, oni to musí přebírat rozbalovat, poslílat že to není v pořádku atd... nehledě na to, že to je další subjekt se kterým se pak musí vyjednávat dokazovat, dohadovat. zbytečné!

- já měl na mysli wifi modem od cisca

- pošlu výpověď, ozve se mi kc, já to potvrdim a běží minimálně 30 dnů od prvního dne následujícího měsíce + bonusovejch 7 dnů, během kterejch můžu zařízení vrátit...

- neřeší to balení a odesílání, ale řeší to situaci, kdy by balík někam zmizel...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UPC zařízení pujčilo dobrovolně a zdarma, aby mohlo vydělávat na svých službách, tzn je to jeden z jejich nákladů, který si zpolatnují v ceně služby. Pokud by modemy prodávalo zbavilo by se spousty naštavných lidí.

Ano zapůjčí ho zdarma s nějakými podmínkami. A kdyby UPC modemy nepůjčovalo ale prodávalo tak by moc zákazníků nemělo.

 

Ja například "koupil" od T-mobile modem za 1kč a už ho po mě nikdy zpátky nebudou chít, nehledě na to co jsem psal výše, domnívám se že jim nejde o zařízení ale o zaplacení pokuty - poplatku za ukončení smlouvy.

Pokud kl. vrátí zařízení tak po něm pokutu nechtějí. Po ukončení smlouvy dochází k zaslání upomínky po cca měsíci. Pak se další skoro měsíc čeká jestli se náhodou zařízení nevrátí. V této době když se modem vrátí je to stále bez sankce. K ČIK a podobným to jde někdy až za půl roku.

 

To je právě ten rozdíl, pokud byste si pujčil auto z pujčovny tak už hodinu po sjednaném termínu vám budou volat a urgovat vás, že byste se měl dostavit a vrátit auto... nic takového UPC nedělalo.

Teď (dle vašich slov) už posílají nicneříkající SMS.

Ale z čísla na které nejde zavolat!! a je tam, že poslali dopis a že pokud nedojde máte zavolat na KC (opět není uvedeno telefoní číslo)

 

Neříkám, že je problém si číslo dohledat případně jim psát dopis a snažit se kontaktovat, ale když už utratili těch 10h za SMS tak by aspoň telefoní kontakt mohli připojit

:roll:

Nejsem si úplně jist ale v té sms je uvedeno tel. číslo. A je v ní napsáno co odešlo poštou např. že se jedná o předžalobní upomínku.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vídím, že víra slinější argumentu:) Ještě že nejste soudci....

 

- pošlu výpověď, ozve se mi kc, já to potvrdim a běží minimálně 30 dnů od prvního dne následujícího měsíce + bonusovejch 7 dnů, během kterejch můžu zařízení vrátit...

Chci ukončit službu řekněme k 1.3. tzn nepozději 31.1. pošlu vypověď, celý unor službu používám (a taky zaplatím) a pak mám dle VOP 7 na doručení. Jak jsi oprobha přišel na nějakých :shock: 7 bonusových dní.

 

...Po ukončení smlouvy dochází k zaslání upomínky po cca měsíci.

You wish! Pokud by toto udělali neřekl bych ani půl slova! Bohužel procesy jsou naplánovany ale nerealizovány.

 

K ČIK a podobným to jde někdy až za půl roku.

Opět nepravda. Smlouva ukončena 6.10.2010, exekutor se ozval 23.1.2011. Podotýkám, že exekutor se ozval s upozorněním že je to nutné zaplatit a ne rovnou s exekučním rozkazem. Z čehož nám vychází absurdní situace -> v této zemi jsou exekutoři slušnější než jejich klienti pro které pracují :!:

 

Nejsem si úplně jist ale v té sms je uvedeno tel. číslo. A je v ní napsáno co odešlo poštou např. že se jedná o předžalobní upomínku.

Dal jsem si tu práci a našel tu SMS. přišla 20.12.2010!

cituji:

Vážený kliente, dovolujeme si Vás informovat, ze dne 7.12.2010 Vám byl odeslan dopis Predzalobní upominka. V pripade ze dopis neobdrzite do konce týdne, kontaktujte, prosím, Klientské centrum UPC, kde Vám budou poskytnuty potrebne informace vykajici se zaslaneho dopisu, pripadne upresneneni kontaktnich udaju.

Jo je to lepší než drátem do oka, ale ten telefon tam mohli dat, náklady 0kč....

 

Jen na vysvětlení - nerozporuju smluvní pokutu jako takovou, ale zejmena způsob komunikace a neuvěřitelně krátkou dobu pro plnění závazku ze strany "váženeho" klienta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blbe od UPS, doufám, že kvůli krizi s tebou rychle zatočí a kopnou tě do zadku a pak po tobě budou chtít peníze za už vrácené zařízení.

Nazdar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...