Přejít na obsah

oprávněná exekuce od UPC ??? varování pro všechny zákazníky


Návštěvník LaBez

Doporučené příspěvky

Tady vidíte co máte za čest obchodního zástupce.

UPC bylo kontaktováno, poslali akorát účet na doplacení služby.(Rušil jsem proto, že mi jedna karta neustále nefungovala.

Ostatně řešit něco s UPC přes tel linku je na ....každý asi ví.

 

Teď vy tady tvrdíte, že partneři UPC jsou ...( to si asi každý domyslí sám)

tady platí asi přísloví, podle sebe soudím ....

 

Odeslat zařízení může cvičená opice.

 

Můžete mi laskavě vysvětlit , když jsme u těch cvičených opic , že mi UPC nedokázalo za ty dva roky poslat upomínku na těch 5 tisíc + úroky?

 

Asi si brzo posvítím na cvičený opice obchodní zástupce UPC za poškozování cizího majetku černým výlepem svých tzv. samolepek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- UPC bylo kontaktováno, poslali akorát účet na doplacení služby.

- Ostatně řešit něco s UPC přes tel linku je na ....každý asi ví.

- Teď vy tady tvrdíte, že partneři UPC jsou ...( to si asi každý domyslí sám)

- Můžete mi laskavě vysvětlit , když jsme u těch cvičených opic , že mi UPC nedokázalo za ty dva roky poslat upomínku na těch 5 tisíc + úroky?

- Asi si brzo posvítím na cvičený opice obchodní zástupce UPC za poškozování cizího majetku černým výlepem svých tzv. samolepek.

- psali ste si nějakej dopis na rozloučení? nevim, o čem mělo bejt upc kontaktováno, kdyby nebylo kontaktováno, službu by nerušilo...

- když si někdo myslí, že se dovolá v 5 odpoledne do minuty, opět netřeba dalšího komentáře :lol: na lince sou do půlnoci z dlouhý chvíle, aby se doma nenudili...

- já tvrdim, že se máte ptát někoho, kdo řeší smlouvy - klientský centrum, obchodní zástupce, ne technika, kterej montuje zařízení...

- psal ste, že se po dvou letech ozvali, tak nevim, v čem je problém... 2 roky je krátká doba na odeslání jednoho balíku? (možná by pak ani další pokutu nechtěli, ale to je jenom můj tip)

- to byste měl, protože vylepovat samolepky jinam než na letáky a pohlednice je zakázaný a sou za to pokuty nebo odstranění na vlastní náklady oz...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SLužba byla zrušena telefonicky.

Teď tady tvrdíte, že autorizovaní partneři UPC Direct jsou ....... V tomto případě asi si UPC nepořizovat vůbec.

Na lince něčeho se dočkat to je k zbláznění a nemusí být 5 odpioledne,ale tak to asi chodí na všech call centrech.

Jen mě zajímá, že fakturu doplacení služeb poslali hned a na pokutu vůbec. Jak se mi zdá tak se tím vůbec nezabývají a pošlou rovnou dále. U ostatních tzv. operátorů vám pošlou 1-2 upomínky a teprve pošlou na agenturu, která se ozve do půl roku.

Jak je vidět jednání UPC a jeho lidí je ... Když ptáčka lapají hezky mu zpívají ale jak dojde na problem. Slušnost prostě není. Bývalej zákazník je jen k oškubání.

 

Mimochodem víte , že jste před třemi roky zaparkoval na zákazu stání , jen ta cedule za tím stromem jaksi nebyla vidět tak na vás pošlou agenturu - 200 za parkování + úroky + advokát 10000 ,- + xxxxx.

 

S těma samolepkama to nebude velká práce - bývá na nich jméno i číslo a pokud se podá hromadná žaloba kdoví jak to dopadne.

 

Přeju UPC hodně konkurence- jak je vidět už se daří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- Teď tady tvrdíte, že autorizovaní partneři UPC Direct jsou ....... V tomto případě asi si UPC nepořizovat vůbec.

- Na lince něčeho se dočkat to je k zbláznění a nemusí být 5 odpioledne,ale tak to asi chodí na všech call centrech.

- S těma samolepkama to nebude velká práce - bývá na nich jméno i číslo a pokud se podá hromadná žaloba kdoví jak to dopadne.

- Přeju UPC hodně konkurence- jak je vidět už se daří.

- i told you, you have to ask call center or sales representative, not technician...

- jestli je to k zbláznění, to záleží na nervový labilitě každýho volajícího, průměrnej člověk s tim nemá problémy a já se zatim vždycky dovolal do pár minut nejdýl, většinou okamžitě, navíc z upc telefonu zcela zdarma...

- na co hromadná žaloba? stačí si stěžovat na klientský lince nebo přes formulář...

- já zase přeju konkurenci víc takovejch problémovejch zákazníků :lol:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady vidíte co máte za čest obchodního zástupce.

UPC bylo kontaktováno, poslali akorát účet na doplacení služby.(Rušil jsem proto, že mi jedna karta neustále nefungovala.

Ostatně řešit něco s UPC přes tel linku je na ....každý asi ví.

 

Teď vy tady tvrdíte, že partneři UPC jsou ...( to si asi každý domyslí sám)

tady platí asi přísloví, podle sebe soudím ....

 

Odeslat zařízení může cvičená opice.

 

Můžete mi laskavě vysvětlit , když jsme u těch cvičených opic , že mi UPC nedokázalo za ty dva roky poslat upomínku na těch 5 tisíc + úroky?

 

Asi si brzo posvítím na cvičený opice obchodní zástupce UPC za poškozování cizího majetku černým výlepem svých tzv. samolepek.

Já nechápu,proč se pořád rozčilujete.myslím,že Slamb to napsal úplně srozumitelně.

Když ruším jakoukoliv smlovu,tak zavolám kompetentnímu zástupci(obchodní zástupce,klientské centrum dané firmy,v tomto případě KC UPC)a ne člověku,co mě o montoval a oznámím,že dávám výpověd a samozřejmě se zeptám,co mám udělat s pronajmutým zařízením(STB,sat.komplet,modem).Pochybuji,že vám někdo řekl,že si sat.komplet můžete ponechat,ale určitě vám řekli,na jakou adresu to máte poslat.A že díky vaší blbosti to došlo až tak daleko,je už váš problém.

 

 

 

A co se týče těch zákazníků,co tvrdily,že se stěhovali a v tom chaosu a nějaký pronajmutý přístroj zapoměli vrátit,tak to chápu,ale nechápu,jak mohou po vybalení všech krabic po nastěhování dát STB či modem do skříně a pak se divit,že jim přišel po 2letech doporučenej dopis na zaplacení pokuty.Anebo žijete 2 roky mezi krabicemy?

 

Podotýkám,že nejsem žádný obchodní zástupce UPC,ale pouze klient.A nenapadlo by mě,když už ruším nějakou smlouvu,si ponechat něco,co mám jenom v PRONÁJMU

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak u vás ale u nás UPC direct nabízela a montovala jedna firma. člověk se kterým byla podepsána smlouva (UPC) byl kontaktovanej. Nevím co fur řešíte s technikama. Volal jsem majiteli firmy, který mi to vnutIl A NAMONTOVAL A PODEPSAL.

 

 

ALE POŘÁD SE PTÁM PROČ MI NEPOSLALO UPC UPOMÍNKU NA 5000 DO NORMÁLNÍ DOBY? 1-3 MĚSÍCE.

 

TÍMHLE ASI MÁTE NARÁŽKY, ŽE AUTORIZOVANÍ PARNEŘI UPC DIREKT JSOU ....

 

ONO SE JIM TO JEDNOU VRÁTÍ OSUD JE NEVYZPITATELNÝ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak u vás ale u nás UPC direct nabízela a montovala jedna firma. člověk se kterým byla podepsána smlouva (UPC) byl kontaktovanej. Nevím co fur řešíte s technikama. Volal jsem majiteli firmy, který mi to vnutIl A NAMONTOVAL A PODEPSAL.

 

 

ALE POŘÁD SE PTÁM PROČ MI NEPOSLALO UPC UPOMÍNKU NA 5000 DO NORMÁLNÍ DOBY? 1-3 MĚSÍCE.

 

TÍMHLE ASI MÁTE NARÁŽKY, ŽE AUTORIZOVANÍ PARNEŘI UPC DIREKT JSOU ....

 

ONO SE JIM TO JEDNOU VRÁTÍ OSUD JE NEVYZPITATELNÝ.

jestli máte důkaz o tom,že vám nějaká firma či osoba pověřená upc řekla,že sat.komplet nemusíte vracet,tak se o dlužnou částku suďte s touto firmou a ne s upc,neboď vás uvedla v omyl a vy jste díky tomu měl nebo máte opletačky.Jestli ne,tak na to platí jedině to,že za blbost se platí

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gew

slambe, nečestné a nesportovní od upc není skutečnost, že chtějí vrátit pronajaté zařízení. nečestné a nesportovní je to, že mi nejsou schopni automaticky vygenerovat email (náklad nula), pokud tak třeba do měsíce od ukončení služby neučiním.

 

už je to jasné? neřeším, jestli na něco mají/nemají právo nebo mají/nemají povinnost. prostě se mi jen nelíbí, že naprosto bezdůvodně vydělávají na blbosti svých bývalých klientů :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...