Přejít na obsah

oprávněná exekuce od UPC ??? varování pro všechny zákazníky


Návštěvník LaBez

Doporučené příspěvky

1) chtěl bych také vyjádřit svůj odpor k praktikám společnosti UPC

2) po 2 letech mi přišla na můj e-mail zpráva, že mám uhradit 5000 Kč za modem

3) společnost UPC považuji za nečestnou ve svém počínání

4) nikdy již (snad to dodržím) nebudu více užívat jejich služeb

pár osobních názorů...

 

ad 1: řek bych, že podobnej odpor bude mít společnost upc k zákazníkům, který považujou pronajatý zařízení za svůj majetek...

 

ad 2: a kolik let bys chtěl? 10? se docela divim, že ti dali tolik času, zařízení máš vracet do tejdne...

 

ad 3: totéž se dá říct o tobě... jak vůbec někdo může zapomenout vrátit zařízení, který nejsou jeho? třeba teď mám v pronájmu bezdrátovej telefon a na zadní straně je celkem slušnej škrábanec... nějaký prase si patrně myslelo, že si sezapůjčeným telefonem může dělat, co chce... když něco neni moje, tak se k tomu snad podle toho i chovám, ne? totéž platí o vracení... nějaký vybalování po přestěhování se nekonalo? žijete v krabicích už dva roky? nebo sis ten modem vystavil na poličce a 2 roky ho oprašoval? nepochopitelný...

 

ad 4: snad svůj slib dodržíš, protože takový ex-klienti jako ty jenom matou a děsej nový klienty, že po odpojení služby budou platit pokuty, ale už obvykle zapomenou zdůraznit, jak si přivlastnili (několik) zařízení v hodnotě (desítek) tisíc, naposledy sem tohle řešil v pátek - o novýho klienta míň -> těch prvních 6 měsíců tři stovky a následně 600 si do tý pokuty taky jenom zapomněl započítat?

 

ještě taková úvaha na závěr... když si cokoliv pučíte od známýho a už to nepotřebujete, hodíte to do krabice a taky neřešíte, dokud si o to neřekne? dyť je to jenom někdo, díky komu ste ušetřili a nemuseli si věc kupovat, však on se nepo**** :)

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sleduji Váš podpis.... Pěkné. Se zrušením a snížením služeb zákazníkům nepomáháte? Za to UPC nedává provize? To by mohla ale! Zkuste to navrhnout, peníze na to určitě mají :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gew

slambe, spíš je podivné, že nejsou schopni v upc ze systému vygenerovat email, pokud jim do dvou týdnů od odstoupení od služeb nepřijdou zpět pronajatá zařízení...

 

resp. je mi jasné, proč to nedělají, je to vejdělek. ale taky je to skutečně nečestné, nesportovní a prostě mirek dušín by to neudělal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Rosi

Hmm. Jste nesvéprávný? Nevíte co podepisujete? Jaký praktiky to máte na mysli? Fakt musím souhlasit se Slambem, a to nejsem žádnej UPC fan. Pohádal jsem se s nima párkrát docela fest. Ale to, že chtěj vrátit pronajatý zařízení po skončení pronájmu mi nepřijde jako něco neférovýho. Jestli je tohle pro vás problém, měli byste uvažovat o zbavení svéprávnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sleduji Váš podpis.... Pěkné. Se zrušením a snížením služeb zákazníkům nepomáháte? Za to UPC nedává provize? To by mohla ale! Zkuste to navrhnout, peníze na to určitě mají :)

tohle řeší retenční oddělení, ne obchodní zástupce...

resp. je mi jasné, proč to nedělají, je to vejdělek. ale taky je to skutečně nečestné, nesportovní a prostě mirek dušín by to neudělal :)

nečestné je nevrátit to, co mám pučený... co je za výdělek na tom, že HDPVR stojí 10000 a pokuta je 4000?

http://www.dvb-c-shop.cz/produkty/kaon/ ... hd-pvr.htm

http://www.upc.cz/pdf/Cenik_CATV.pdf

Set-top box rady DH PVR, DVR nebo HD - 4 000,00 Kc - Poplatek za ztracený nebo znicený set-top box Handan CV6000, CV7000 nebo Kaon KCF-B3000 HCO.

ne že bych se chtěl někoho dotknout, ale na tenhle výpočet je potřeba absolvovat základní školu...

 

pokud někdo ani neni schopen co nejdřív uhradit pokutu za nevrácený zařízení, nemůže se divit, že upc se takový pohledávky zbaví a klient bude platit víc firmě, která to řeší dál... jenom do tohohle tématu už napsalo několik lidí a kolik si myslíte, že jich je v celým česku? :?

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takový lidi jako vy budou lidem vnucovat a vnucovat, ale aby se po skončení zachovali čestně to ne.

Já nevrátil 2 roky satelit. Při skončení smlouvy mi lidi na lince UPC jen vnucovali nové služby - o vrácení zařízení nepadlo ani slovo - to jsou hezky podrazy - počkat si 2 roky a pak to vymáhat.

Mimochodem, člověk, kterej mi satelit přidělával mi do telefonu řekl, že si jej mám ponechat.

Takhle vy určitě jednáte taky, a pak schrabujete %.

Přijde brzo doba, kdy podomní obchodníci budou hnáni holí. :evil:

Z ceníku UPC

Nefunkční nebo ztracený přijímač:

Samostatný digitální satelitní přijímač DSR 4101 2,308.00 Kč

Nefunkční přístupová karta 840.00 Kč

to jsem jim ještě vrátil jedne takzvaný zadarmo přijímač i s přístupovou kartou.

3148 ku 5000,- + úroky je zlodějina a to nepočítám zařízení vrácené navíc.

Poplatky pro pana Mayera je taky zlodějina.

 

A jednání UPC - měli snad dost slušnosti se ozvat po skončení smlouvy s pokutou , ne že se někdo ozve soudně po 2 letech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Rosi

No jestli je tu někdo zloděj, vypadá to spíš na Vás, pepe. Provize jsou v byznysu celkem běžná věc, vite? A ptát se někoho, komu to zaříení nepatří co s ním mám dělat taky nesvědčí o přílišné inteligenci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžete mi říct pane všeználku na co má UPC v cenníku položku Náhrada nákladů za zaslání upomínky 60.00 Kč, když po skončení nic nepošle? Asi pro vád dobrej byznis - na co upozorňovat, když za 2 roky to bude skoro dvakrát tolik.

 

Přeji vám, aby vám přišla po x letech pokuta za špatné parkování + úroky.

Na některé věci nejsme jasnovidci ale UPC snad má dost lidí aby poslala upozornění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Rosi

Náhrada upomínky? Třeba za upomínku při nezaplacení měsíčního paušálu? On je někdo povinnen se o Vás starat? Hlídat, jestli jste na něco nezapomněl, jetli máte zaplaceno všechno včas, jestli jste dodržel ujednání ve smlouvách , které jste uzavřel? A do jaké doby by Vás měl informovat, že jste něco nezalplatil, prošvihl...Si někoho najměte. To se mi fakt zdá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- Mimochodem, člověk, kterej mi satelit přidělával mi do telefonu řekl, že si jej mám ponechat.

- Takhle vy určitě jednáte taky, a pak schrabujete %.

- A jednání UPC - měli snad dost slušnosti se ozvat po skončení smlouvy s pokutou , ne že se někdo ozve soudně po 2 letech.

- že si jej mám ponechat - ještě aby ne, jestli tu službu chceš odebírat :lol: jestli ses ptal na smluvní záležitosti externího spolupracovníka, kterej vrtá díry do zdi a tahá kabely, netřeba dalšího komentáře... :lol:

- samozřejmě, za oškubání máme 10% a za vykradení 40%, ale to je tajný, takže dělejte, jako bych nic nenapsal :wink:

- za to tys neměl ani tu slušnost plnit svý povinnosti

 

hele zdá se mi to nebo tady pár lidí kašle na svý povinnosti a pak maj ještě tu drzost si stěžovat, že mají kvůli tomu problémy a další placení? :lol:

 

návod pro blbý v češtině, jak se vyhnout pokutám za nevrácený zařízení:

1) odešlu požadavek na ukončení odběru služeb

2) případně požadavek potvrdim, pokud mě někdo z upc kontaktuje

3a) až mi služba přestane fungovat, zabalim zařízení a odešlu na adresu firmy Lica

3b) pokud se např. stěhuju a dobíhající službu už nestíhám využít, kdykoliv před ukončením dodávky zabalim zařízení a odešlu na adresu firmy Lica

 

vysvětlení pro blbý v češtině, jaký zařízení vracet po ukončení odběru služeb:

všechny, který se vážou k vámi ukončované službě - telefony, set-top boxy, modemy - bez rozdílu barvy, stáří i funkcí

 

vysvětlení pro blbý v češtině, co se stane, když se na vracení zařízení vykašlete:

budete platit pokutu, až se vám o ní bude i zdát... pokud nebudete chtít platit, budete platit ještě víc...

 

je na tom postupu něco složitýho? něco nepochopitelnýho? teoreticky by to zvládla i trochu líp vycvičená opice, pokud by uměla číst a psát (někdo musí na ten balík napsat adresu, kterou si vyhledá na webu nebo ve VOP)...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...