Přejít na obsah

oprávněná exekuce od UPC ??? varování pro všechny zákazníky


Návštěvník LaBez

Doporučené příspěvky

Návštěvník Bastr

Takže pokud se rozhodnu ukončit smlouvu s UPC na kabelovou tv,tak mohou po mě chtít,abych jim dal televizi,set-top-box,nebo radio,na kterém jsem přijímal něco z kabelovky?Dají mi za to peníze,když jsem si to před tím koupil?Jak to počítají podle stáří toho přístroje?-když ho má někdo třeba 10 let?-nebo ty už nechávají bez povšimnutí a mají zájem pouze o zánovní přístroje!

Myslím,že na to nemají právo to po nás chtít!Spíše jde o snahu si přividělat,když to někomu prodají!Zajímalo by mě,jak to vědí,kolik mám doma televizí,radií apod.

Paradoxně pokud mi ta televize"odejde"stářim,tak jí odnesu na ekolikvidaci a koupim jinou,to samé i další přístroje!-Jak by se to řešilo potom?-to by ,mě naůčtovali zaplatit nějakou částku?A chtějí všechny přístroje,které mají TV tuner?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bastr

Nám nikdy nic UPC nepujčovali ani nekupovali-my jsme používali vlastní zařízení(zakoupené jinde)!Pokud nás informovali o nových službách,které nám zapojili automaticky vzhledem k vývoji technologií,tak bylo všude,že si musíme přijmové zařízení koupit!(SET-TOP-BOX za CCA 2300kč a receiver s HDD na nahrávání za cca 5500kč(u jednoho internetového prodejce)UPC nám udělali akorát tři zásuvky do pokojů!

Já právě kvůli takovýmto problémům preferuji nákup vlastních přístrojů a sháněl jsem televizor s vestavěným DVB-C tunerem a bohužel jsem narazil na problém s nastavením kompatibility s kabelovou sítí,kterou mi sice musí zajistit prodejce v rámci záruky,ale bohužel to většinou nemohou splnit,prtože nemají k dispozici parametry sítě,které se musí zadat do firmwaire přijímače.Když jsem se na to ptal na klientském centru UPC ,tak mě to nedali,nebo nevěděli,co chci,takže jsem nic nevyřídil!!

Zatím tedy máme cca 44 programův analogu na dvou starších televizorech a u nověho DVB-T LCD televizoru,který nic z kabelu nenaladí,neboť na kabelu DVB-T nejde používám pro kabelové programy tuner VHS videorekorderu ,nebo dvd rekorderu a FM radio na hi-fi věži!

Jelikož máme špatný příjem DVB-T signálu z pozemního vysílače a UPC zatím nechce spustit vysílání v DVB-T normě alespoň ty programy,které jdou v tom analogovim"klasiku",což je škoda vzhledem k tomu,že chtějí ten analog ukončit v dohledné době-ve spoustě lokalit je prý už analog vypnutý,nebo velice omezený!

Jakmile analog skončí,tak bych chtěl s kabelovkou skončit a pořídit si vlastní střešní antenu,případně vlastní satelit!

Doufám,že s tím nebudu mít žádný problém!

Oni zřejmě nechtějí,aby jim lidi odcházeli ve velkém,tak si je"drží"tím,že jim ten odchod alespoň co nejvíc znepříjemní,aby část lidí od zrušení smlouvy odradili!

Nevim,proč by ty přístroje těm lidem nemohli nechat,když si je zaplatili?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi by bylo vhodné napsat, co je to za lokalitu. Aby se to dalo posoudit co je tam za specifika. Jinak dnes už běžně lze v síti zachytit i rozváděné základní programy v DVB-T. Ale asi záleží kde, někam zřejmě digitál od UPC ještě nedorazil.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim sice kde bydlite, ale lokalit kde UPC dosud nevysila digitalne v DVB-C, se vypnuti analogove nabidky Klasik netyka,

a pokud Klasik u vas take vypnou, tak vam urcite bude nabidnuta moznost zapujceni STB za zvyhodnenou cenu.

Televizory u nas prodavane s DVB-C tunerem nemaji zadny problem s kompaktibilitou se siti UPC.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bastr

Takže pokud bych si zařizoval DVB-C a koupím si vlastní DVB-C přijímač ať na stránkách,na které mě odkáže UPC ,či jinde,tak si musím dávat pozor aby odstavec o zapůjčení a vracení přístrojů UPC nefiguroval díky předtištěnému formuláři ve smlouvě a nechat si pro jistotu napsat paragon na zakoupený přístroj na jmémo,aby bylo jasné,že jsem ho koupil já,aby nedošlo po letech k nedorozumění a nechtěli po mě vrátit něco,co jsem si nepůjčil!-jak se to výše řešilo!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mít paragon se vždy vyplatí. Jinak pokud koupíte přístupový modul u firmy Lica /spolupracuje s UPC/, který zasunete do příslušného DVB-C slotu v televizi, tak je to vaše vlastní zařízení, vrací se pouze přístupová karta - jak psal tomus. Jiné je to pokud si půjčíte např. set-top-box jak UPC nabízí. To se logicky vrací.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bastr

Kdyžuž si ten přijímač budu chtít koupit svůj,tak si koupím všechno,co je k němu potřeba do svěho vlastnictví!U některých modernějších přístrojů se už žádné přídavné karty nepoužívají -tam jje vše potřebné zabudované vevnítř a firmwaire se upravuje přes datový kabel ve značkovém servise!Tam se také nevrací samozdřejmě nic!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...