Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Už mám také po měsíci vyměněný Kaon. Dodali mi závadný dálkový ovladač a nechápu když o té závadě vědí proč je nevymění hned k novému přístroji..sám se vybíjel. Jinak nastavení času stačí zkonzultovat s technikem přes telefon a je po problému..chce to jen ve správný okamžik restartovat přístroj. Zvuk mi také mizí při zapnutí menu..technik na závadu nepřišel, ale já to obcházím přepnutí výstupu a zpět na set-top box a zvuk znovu jde. S nahráváním problém nemám..ani přes EPG a zatím se sám vypnul asi jen 2x což se dá vydržet. Osobně jsem rád že se tento přístroj jen pronajímá jinak by už asi letěl z okna :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník myjka

Dnes u nas bol technik, ,objednali sme si KK.

Internet ide, telefon este nenaskocil. Ale problem mam s TV.

U prima cool alebo nova cinema a pod mi pise neni signal. Nestretli ste sa s tym? Ked skusam znova naladit programy je to ako snek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam Kaona uz taky skoro 2 roky a to same co Tomus, nemam nac si stezovat (snad jen to usporadani oblibenych poradu pres Favorits je opruz - navic se to obcas rozhazi). Ale pouziva ho jen manzelka obcas na nahravani, takze denodenni zatez nezazil. Ale mozna ze ty prvni kusy byly nejak kvalitnejsi.

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam Kaona uz taky skoro 2 roky a to same co Tomus, nemam nac si stezovat (snad jen to usporadani oblibenych poradu pres Favorits je opruz - navic se to obcas rozhazi). Ale pouziva ho jen manzelka obcas na nahravani, takze denodenni zatez nezazil. Ale mozna ze ty prvni kusy byly nejak kvalitnejsi.

 

Také se přidávám ke spokojeným uživatelům Kaona. Máme ho již také dva roky a žádné jiné chyby než občasná chybná diakritika v EPG a sem tam restart můj kousek nemá. Bez nějakého důvodu se sám restartne tak 1x měsíčně, a co vím jistě, restartuje se při prohlížení EPG, když listuji u dětského programu DuckTv, kde je mnoho pořadů za sebou, že ani názvy nejsou k přečtení. Nahrávání také funguje tak jak má.

  • Kabel 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Premium VTV Box
  • Pardubice
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...