Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Za poslední hodinu mi 4x vypadlo HDMI. Tohle je moc. V pondělí tam volám a zase je trochu seřvu.

 

Doporučuju betu fw. co sem dával Tomus, sice HDMI bude vypadávat dál, ale alespoň samo opět naskočí a nemusí se tak k tomu krámu pořád běhat a vytahovat kabel. Ostatní chyby to má pořád, ale aspoň něco.

 

btw. kdy bude ta beta dostupná jako oficiální fw., nebo nějaký nový a lepší fw. by nebyl? :roll:

  • Basic
  • -
  • Základní, Sport, Cinema
  • Compal CH7465
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze by sme meli zmenit taktiku a zacit bombardovat emaily primo vyrobce Kaona, protoze co jsem slysel, tak oni pry nejaky upgrade FW prilis neresi ani pres nalehani ze strany UPC.

Tomusi, tohleto nepomůže. Jestliže ten přístroj byl vyroben na zakázku UPC a podmínkou byla abnormálně levná cena, tak to prostě za takových podmínek nelze vyrobit funkční model. Myslím si (neb v této zemi žiju velmi dlouho a vím, jak to tu funguje), že pánové z Kaonu a UPC si plácli k něčemu, co by seriozní výrobce nikdy neudělal. Tady v pozadí asi lítaly hodně velké prachy někomu do kapsy. takže nějaké stížnosti přímo posílané do Kaona se budou rovnat házení hrachu na zeď s absolutní ignorací. tady je pro nás nevýhoda, že natažené kabely nemůže využívat i konkurence. V tom má velkou výhodu satelit (vzduch ještě pořád patří všem - je neutrální)

 

Tak tak, možná by pomohlo víc začít bombardovat vlatníky UPC a to je Liberty Global http://www.lgi.com/

  • Basic
  • -
  • Základní, Sport, Cinema
  • Compal CH7465
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zmineny Kaon nepouziva jen UPC, ale jini kabelovi operatori u nas, tazke tech firem kterym ho dodavaji bude vic,

kdo by chtel vyzkouset ten testovaci FW, tak ztahujte zde:

download/K-B3000HDCO_v11.11.00.04_01.01.24-DA2F_20111021.bin

Mel by predevsim opravovat problem s vypadavani HDMI portu.

Soubor s FW se nahraje na USB flash pamet, ci externi HDD, ta se pripoji k STB a v menu vybere aktualizace SW pres USB.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já musím na ovladači vždy přepnout z výstupu 1 na výstup 2 a potom zpět, jinak to nenaběhne. Když mi vypadne HDMI, tak to pořádně zašumí a je černo. Alespoň jsem už přišel na to, že není nutné vstát a vyndat/zapojit kabel a stačí přepnutí na ovladači. Stejně to je ale pořádnej vopruz, kterej nepředstavuje kvalitní službu, ale shit.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Lucio9999

Ked ti ten HDMi vypadne,restartne sa aj stb? Lebo mne nastane "iba" čierna obrazovka,ktora po chvilocke zmizne,teda nahravany program sa nepreruší.

 

inak,ked sa to v UPC reklamuje,a daju iny stb,a robí to aj on,nie je tu dovod na ukonceni zmluvy zo strany zakaznika(ked je urcena viazanost) bez zmluvnej pokuty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Baron1420

Dík za radu. Prošel jsem to. Je to individuální.

Když mi začal vypadávat signál, volal jsem technikovi co dělá pro UPC a jeho první otázka zněla, jestli mám rozbočovač. Mám dvě televize a dva stb. Jeden pro normální dg. příjem a druhý HD PVR. Když jsem mě stb. DVR tak to nedělalo. Po nainstalování zesilovače s rozbočovačem, jsem měl jen jediný výpadek za celý den. Což vidím jako mírný pokrok. Předtím byl výpadek signálu i několikrát za hodinu.

Ale stejně by mě zajímalo, jak to řeší UPC, při dvou stb. a výpadcích signálu u zákazníka. Technik říkal něco o 350 Kč, ale radu jak z problému jsem se nedozvěděl.

Ještě zkusím vyměnit HDMi kabel.

Baron1420

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...