Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Jo, bude tě ta tabulka otravovat.

Zkus najet na ČT_1 a tam to aktualizovat. tam se mě to povedlo. Zatím jsem zjistil jedno pozitivum (ale to může být náhoda - to si vyžádá delší čas sledování), že po projetí všech kanálů (je jich něco přes 100) mi ani jednou kaonek nespadl., což dříve udělal 3x.

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stazeni noveho FW muzete odlozit, ale urcite ne trvale vypnout, protoze v novem FW muzou byt nejake dulezite opravy, bez kterych starsi FW, nebude spravne fungovat, proto ani neni v zajmu vyrobce aby tam takova funkce byla.

 

Seznam oprav pro KAON HD PVR, S/W 11.11.00.05, Info 01.01.24-DA98 je nasledujici:

 

- nahrávání programů při přechodu mezi zimím a letním časem

- zobrazení diakritiky při pojmenování favoritních skupin

- zobrazení DVB titulků u programu AXN HD

- vypadávání HDMI signálu

- správné zobrazení EPG informací k nahranému pořadu

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stazeni noveho FW muzete odlozit, ale urcite ne trvale vypnout

Pokud někdo aktualizaci nechce, tak není přece nutné ho tou tabulkou otravovat při každém zapnutí TV, nebo při každém přepnutí programu. To se dá vyřešit podobně, jako to řeší Microsoft. Tedy u STB se to dá uschovat do příslušného "šuplíku" pod tlačítkem MENU. Aby to bylo k dispozici, ale aby to zároveň neotravovalo neustále.

Další věcí je to, že tato aktualizace nefunguje při zapnutém programu Eurosport (to mám osobně vyzkoušené), a možná (spíš určitě) i u jiných kanálů. U mě se ta aktualizace povedla až při kanálu ČT_1.

Mě ty aktualizace takhle pak připadají jako rychlovky. Někdy to jde, někdy to nejde., jde to jenom někde, .......

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Mě se aktualizace provedla naprosto v pořádku a na poprvé při zapnutém programu HBO HD.

Ale nebral bych to jako nějakou jistotu, stejně jako to, že při zapnutém Eurosportu určitě nefunguje, či při jiném programu spadne. Už jsem tady z diskuzí vypozoroval, že Kaon je co kus, to originál a každý se chová více či méně jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...