Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Baron ,UPC instaluje svůj rozbočovač .Normárně to vytáhnou z účastnícké zásuvky nacvaknou tam konektory a dají tam rozbočovač.Až za rozbočovač dají zásuvky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zmineny Kaon nepouziva jen UPC, ale jini kabelovi operatori u nas, tazke tech firem kterym ho dodavaji bude vic,

kdo by chtel vyzkouset ten testovaci FW, tak ztahujte zde:

download/K-B3000HDCO_v11.11.00.04_01.01.24-DA2F_20111021.bin

Mel by predevsim opravovat problem s vypadavani HDMI portu.

Soubor s FW se nahraje na USB flash pamet, ci externi HDD, ta se pripoji k STB a v menu vybere aktualizace SW pres USB.

 

Nahrál jsem soubor na USB, ale Kaon ho vzadu ani vpředu nevidí. Čím to je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Baron1420

FW jsem si nahrál na mobil a zaktualizoval SW v Kaonu. Chvilku to trvalo než to našel, ale nakonec se to podařilo. Dále jsem udělal tato opatření:

Nový HDMi kabel, aktivní rozbočovač (zesilovač) a ten FW. Televize fungovala v pohodě. Chtěl jsem vyzkoušet a tak jsem odpojil aktivní rozbočovač a zapojil TV na klasický. A včera večer během hodiny a půl, se signál ztratil asi 9x. Ale TV nehlásí není signál a asi po dvou vteřinách naskočí znovu obraz, bez jakéhokoliv zasahování z mojí strany. A to jsem současně i nahrával. V záznamu byl jeden vteřinový kiks - čtverečky. Jinak záznam i při těch výpadcích v pořádku. Dneska od rána jede TV na klasický rozbočovač. A jen jeden výpadek, obraz naskočil po vteřině sám. Večer zapojím aktivní rozbočovač a uvidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo o tom jeste nevi, tak aktualne je jiz mozne koupit si u UPC STB Kaon za cenu 4999,- Kc

http://www.upc.cz/televize/hdpvr/

 

Funguji uz take samoinstalace CAM a STB, v tomto pripade neplatite za instalaci ci vymenu nic, pokud si to nechate zapojit od technika UPC, ta to bude za 200,- Kc.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Balvan

Tak mam taky cerstve tento pristroj a za boha nemuzu prijit na zakladni vec, asi tu budu za blba, ale jak si seradim programy podle svyho? Vim jak je seradit od a-z, od z-a a ostatni voloviny, ale jak presunout program z pozice napr 70 na 1 to proste nevim:/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...