Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Návštěvník natasss

Ráda bych věděla, jak se dává u nahrávání v KAONU pauza, aby se nenahrála reklama. Když zmáčknu při nahrávání pauzu, tak se obraz zastaví a chová se to jako u Time shiftu. Když jsem to zkoušela, tak se mi nepodařilo reklamu vynechat. Takže mám tím pádem nahranou i desetiminutovou reklamu. U každéhé jiného přístroje, když dám pauzu, tak se nahrávání na chvíli zastaví a po reklamě se dá pokračovat v nahrávání. A návod, který je k setoboxu přiložen, je tak strohý, že je vlastně k ničemu. Všechno je tam popsáno tak na půl. Ale co to opravdu udělá nebo k čemu co je, to se člověk nedozví. A na netu jsem pořádný detailní návod nenašla. Poradí mi někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Myslím, že tuto funkci Kaon vůbec nemá. Toto a nemožnost editovat nahrané soubory byly hlavními důvody, proč jsem oželel možnost nahrávání HD programů a Kaon vyměnil za CA modul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník natasss

No, kvůli tomuto nedostatku si pak kopíruju přes DVD recorder to, co si chci zachovat. Ale je to otravná práce. Pokud potřebuju nahrát jen to, co je v digitálu přes pokojovou anténu, tak to si rovnou nahraju na DVD recordér, ale občas chci něco z CS filmu nebo JOJ a to mám do recordéru připojeno přes AV, tak mi nic jiného nezbude, než dělat tuhle opičárnu. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník natasss

to je pravda, taky řešení. :-) Ale třeba ten poslední Silvestr s Menšíkem tam není. Ale už jsem tu "opičárnu" absolvovala. Ono-když člověk zapřemejšlí, tak přijde na různá řešení. A děkuju za radu. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Lucio9999
Rekl bych ze to funguje jen pokud neni k dispozici informace v EPG, jinak se delka zaznamu nastavuje podle informaci z EPG.

 

toto ma neskutocne štve. Celý system nahravania "jednym tlacidlom" je postavene na doveryhodnosti EPG. To znamená,že ked pozeram nejaky program a rozhodnem sa ho nahravat okamžite,tak stlačím "nahravanie". Lenže,to nahravanie sa vypne hned ako EPG určí,že aktualny program skončil.

To znamená,ze program ešte nemosel skoncit,Tv meška,alebo:nechcem aby to skoncilo ked to urci EPG,ale chcem aby to nahravalo naprikald 1-2 hodiny.

Preto treba pri použití "okamziteho nahrávania" vstupit do nastavenia nahrávaneho programu a rucne udat dobu ukoncenia. Zvláštne...... Naprikald toto mne vadí neskutocne na tomto stb

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Lucio9999

aha,nevedel som že sa to da takto, tak potom okej,len som chcel poukazat,ze Kaon sa moc odkazuje na EPG. EPG rád nemám,neverim mu! :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...