Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Stejně když se na to podíváte je to maras. Má to problémy s nejobyčejnějším čtením z USB hubu...proč do toho UPC šlo :-( takových kvalitních náhrad je ach jo

A které náhrady? Značka Kaon platí za solidní značku u satelitních přijímačů. Bohužel u DVB-C to zas tolik evidentně neplatí. Samozřejmě nejideálnější by byl nějaký linuxový box kde by si FW mohl upravit prakticky kdokoliv.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předem chci říct,že hrůznější přístroj jsem ještě doma neměl. Ale chci poprosit jestli někdo neví,proč se mi při změně jména nějakýho kanálu,nebo přidání,vždy rozhodí kanály? I favorite? To je jen jeden s problémů,jinak jak jsem psal výše je to neuvěřitelnej krám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předem chci říct,že hrůznější přístroj jsem ještě doma neměl. Ale chci poprosit jestli někdo neví,proč se mi při změně jména nějakýho kanálu,nebo přidání,vždy rozhodí kanály? I favorite? To je jen jeden s problémů,jinak jak jsem psal výše je to neuvěřitelnej krám.

Někde jsem tu četl, že na Slovensku snad zkoušeli nový program. Jak se zadařilo? Jako opravdu to rozštelování toho, co si vždy musím zase naštelovat (a u Supreme je toho opravdu požehnaně) mě tedy fakt rajcuje. je to jediná chyba toho přístroje, ale stojí tedy za to.

Jinak proti Kaonu výhrady nemám. Až na to rozštelování - to fakt nemá chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Stejně když se na to podíváte je to maras. Má to problémy s nejobyčejnějším čtením z USB hubu...proč do toho UPC šlo takových kvalitních náhrad je ach jo

 

Jaký by mohl být jiný důvod než peníze? Prostě ho UPC dostalo za cenu, která je pro ně výhodnější, než spokojenost klientů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Vzhledem k tomu, že jsem byl nedávno přinucen vyměnit televizi a při té příležitosti jsem koupil i druhou TV do dalšího pokoje, usoudil jsem, že by bylo škoda nevyužít možnosti příjmu programů v HD rozlišení. V domě máme rozvody výhradně UPC (naše bytové družstvo prodalo veškeré rozvody i jejich provozování dávnému předchůdci firmě TES Litvínov). Proto jsem využil možnosti pronájmu druhého STB a zvolil jsem HD PVR. První STB mám Handan DVR 6000 a dnes po několika dnech testování a učení se ovládat nový STB, jsem rád, že jsem KAON zvolil jako druhý a původní DVR si nechal. Kromě možnosti příjmu HD programů je podle mého názoru Kaon daleko za Handanem. Zbytečně krkolomné a složité ovládání, (co u Handanu dokážu stiskem jednoho tlačítka při nepřerušeném sledování prohramu, musím nyní volit přes menu samozřejmě s opuštěním sledování programu), nemožnost editace nahraných pořadů, jsou zatím dvě nejpodstatnější vady tohoto STB. Takže zůstávám u názoru, že UPC nejen, že nakoupilo tyto přístroje za nízkou cenu, ale mám podezření, že dostává od výrobce odměnu za testování vývoje svými zákazníky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník rokolo

mipo: Použij slovenský firmware a odstraníš jednu pro tebe z podstatných vad. Pokud navolíš MENU, zůstane ti na pozadí i sledovaný program........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mipo: Použij slovenský firmware a odstraníš jednu pro tebe z podstatných vad. Pokud navolíš MENU, zůstane ti na pozadí i sledovaný program........

Mám dotaz. Umí ten slovenský firmware také docílit toho, že po nastavení programů tak, jak já chci, mi toto nastavení zůstane i po "zásahu" z UPC (přidání nového programu apod.)? Děkuji

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník rokolo

Ivo Mašek: Tak to nevím, tak dalece to odzkoušené nemám. Myslím ale, že v tomhle to bude stejné jako u ostatních FW....budeš si to muset po změnách prostě zase srovnat :?

Slovenský FW má pro mne pouze jednu nevýhodu, a to že při přetáčení nahraného pořadu dojde ve chvíli zastavení ještě k značnému posunu.........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...