Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Návštěvník andy

nainstaloval jsem také firmware 11.11.00.04 a takový drobný postřech

v přehledu programů guide zmizelo datum a čas nad živým nadhledem

při listovaní v epg není vidět kde jsem, všiml si také někdo.

 

dík

 

andy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník rokolo

Nevím jak to přesně myslíš s tím EPG, ale mně zůstal přehled programů stejný jako u FW 03...zkus ještě ten slovenský FW, já se to na to pomalu chystám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, přišel jsi ještě na nějaké rozdíly vůči českému FW 04 :?: Spodní lišta s EPG se zobrazuje jenom při přepínání kanálů CH+- a nebo i při číselném zvolení kanálu :?: Jak je to se zobrazovací lištou při přetáčení, také sama odpadne jako u FW04 :?:

 

Taky jsem se odhodlal k instalaci slovenskeho FW a co se tyce dotazu na listu pri pretacani nahraneho poradu tak ta mizi stejne jako u ceskeho FW 04... Na druhy dotaz ohledne EPG pri primem prepnuti kanalu ted odpoved nevim...

 

Celkove se mi zda ten slovensky FW stejny jako cesky FW 04 + obsahuje nekolik dalsich vychytavek (nebo spis opravu toho co je dle mne spatne) navic. Rozhodne u nej zustanu, pokud tedy nenastanou necekane problemy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník andy

nad okenkem s nadhledem programu v epg vlevo nahoře byl datum kde se nacházel ukazatel posunu epg, to zmizelo.

když budu laborovat s fw dá se vrátit na ofic verze ??

 

dík

 

andy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník rokolo

Craal: Dík za informace, asi to taky dnes odzkouším........

 

andy: S tím ukazatelem posunu fakt nevím, schválně se podívám, ale při pouhém prohlížení jsem si nevšimnul, že by se něco změnilo...myslím, že i čeština byla v pořádku.

Ano, můžeš se vrátit k původní verzi FW, tedy pokud jí máš někde zálohovanou... :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rokolo>: Při číselném zvolení kanálu se zobrazi pouze okenko s cislem kanalu.

 

Pokud jste si vyzkousely slovensky FW a chcete se vratit zpet k ceskemu a nepujde vam update pres OTA, coz zrejme nepujde, tak pouzijte FW 11.11.04, ktery je ke stazeni zde -

http://www.upczone.cz/download/K-B3000H ... .00.04.bin

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník andy

když patřím mezi laboranty s fw, tak jedna prosba, když se vrátím na fw 04, který jsi tu vystavil, aktualizuje se mi také až ho upc uvolní, nebo musím sehnat fw 03 který je původní ofic ?

 

dík

andy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník rokolo

Tak, jak říkal tomus při číselném navolení programu se nezobrazuje EPG. Nechápu tu logiku proč se zobrazuje jen u CH+- a volbě PRE CH. Jinak se během rychlého testování děly různé věci.....např. při přehravání záznamu se mi automaticky zapínal zvuk ve formátu dolby digital, pokud jsem ho nastavil na konkrétním kanálu, tak se tam držel pořád i po přepínání mezi kanály. Při přetáčení docházelo k divným posunům a mírně se to kousalo.....nezkoušel jsem ale přístroj vrátit na tovární nastavení, jak se tu někde uvádělo....uvidíme, co to ukáže dál.....

 

andy: taky mne tato otázka napadla, ale odpovědět si nedokážu 8)

Upraveno uživatelem rokolo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...