Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Tak u přetáčení jsem změnu nezaznamenal. Tak jako dříve u mne zatím stále např. u nahrávek z Nova HD po zastavení přetáčení obraz běží o podstatný kus dál než bylo zastavení provedeno. U nahrávek z jiných programů, HBO, Cinemax, Cool atd. je to přitom v pořádku (což bylo i předtím).

 

Ono je to přetáčení asi závislé na parametrech signálu - jsou programy, kde to chodí správně, jsou programy, kde se při přetáčení zobrazuje něco jiného, než se zobrazí po zahájení přehrávání.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu bych rád poznal toho, kdo to má na starosti a chtěl bych vědět proč ho ještě nevyrazili na dlažbu. Btw Kaon prodávaný na Lica shopu má taky nový firmware, akorát programátor zapomněl upravit číslo verze, takže úpravy tam jsou, ale verze se nemění - to je něco tak neuvěřitelně amatérského, že jsem to snad ještě neviděl (a že už jsem toho viděl hodně).

Přesně tak. Neumím si představit, že bych měl odvádět takovou šlendriánskou a amatérskou práci práci, to bych už dávno stál frontu na pracáku atp. Dělám už drahnou dobu v podobném IT oboru, chvíli ve firmě teď na sebe, ale takový humus co předvádí jak Kaon ale i Handan ve svém FW, to je snad škoda mluvit - neumím si představit, že bych něco takového výbec pustil z ruky - ani jako Beta verzi ne, natož pak přímo k zákazníkovi. Je mi z toho na grcání :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mill

Jelikoz se situace kolem Handana 6000 celkem stabilizovala a fw je celkem funkcni, neresil jsem delsi dobu moznost upgrade na HD PVR i z toho duvodu ze ze zacatku jsem vedel o nedoladenosti Kaona. Doba ale celkem pokrocila a tak jsem se zacal o mozny upgrade zajimat. Duvodu bylo nekolik:

 

1, Discovery HD, Eurosport HD a hlavne vysilani nove sezony F1 2011 v HD

2, Vetsi kapacita disku, precejenom 160 GB mi vetsinu casu nestacilo

3, Moje LCD zkracuje dosah dalkoveho ovladani Handana, snad se to u Kaona nebude opakovat

4, Obcasne porady nahrane jako cerna obrazovka

5, Nevyreseny problem s navratem z prehravani do multiplexu, ktery je kvuli jinemu nahravani momentalne nedostupny - jedna z nahravanych veci se od toho okamziku nahrava z jineho kanalu

6, Obcasne zaseknuti pri automatickem dekodovani nahrane veci na pozadi, zpusobi, ze vsechno co se potom nahraje az do vypnuti a zapnuti pristroje je cerny obraz

7, Pretrvavajici drobne problemy typu michani poradu v EPG, nemoznost zrusit nahravani neceho co se jeste nenahrava, pokud se uz nahrava neco jineho, jinak nez z EPG

 

Procetl jsem si celou diskuzi a z Kaona jsem dosti zklaman

 

1. Zasekavani a problemy s nahravanim

2, Absence strihovych funkci

3, Soubezne nahravani pro mene poradu nez u Handana

4, A HLAVNE DILETANTSKY PRISTUP K VYVOJI NOVEHO FW takze se neda cekat ze se veci pohnou spravnym smerem a ze by to bylo driv nez Koan nahradi novym pristrojem, ikdyz ani v tomhle UPC nijak nevynika (za celou dobu DVB-C modely 1x STB SD, 1x STB HD, 1x PVR SD, 1x PVR HD)

 

Momentalne jsou pro me schudne pouze dve moznosti

 

1, nechat si Handana co mam a ozelet HD

2, pokud to jde, vratit nenahravaciho Handana 5000 a misto nej si priplatit za Kaona a mit doma oba nahravaci modely

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2, pokud to jde, vratit nenahravaciho Handana 5000 a misto nej si priplatit za Kaona a mit doma oba nahravaci modely

za kaona budeš platit dalších 150, ale to by nebyl takovej problém, pokud je tvůj podpis aktuální...

10M+standard=1100

25M+standard=900

když si hodíš do mixu k tv rychlejší net, budeš mít kaona a ještě ušetříš 50 kč měsíčně...

na balíčku superfilm za 300 se nic nemění...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1, nechat si Handana co mam a ozelet HD

 

I když nikdy nepochopím to diletantství, se kterým probíhají opravy základní funkčnosti Kaonu (za který i tak UPC bez uzardění účtuje plný poplatek za pronájem), tak proti Handanu 6000 je doslova zlatej.

 

Handan neuměl ani pořádně nahrávat, tohle aspoň převážně nahraje to, co člověk chce. Jediné, co je ve srovnání s Handanem horší, je práce s EPG - já vždycky v pondělí programuju nahrávání na celý týden a s Handanem jsem to zvládal mnohem rychleji, Kaon má ovládání ukrutně natvrdlý (což ale po zkušenostech s pár verzemi firmware těžko překvapí).

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník s
I když nikdy nepochopím to diletantství, se kterým probíhají opravy základní funkčnosti Kaonu (za který i tak UPC bez uzardění účtuje plný poplatek za pronájem), tak proti Handanu 6000 je doslova zlatej..

oni su jak invalidni surodenci, jeden bez ruky, druhy bez nohy

tazko povedat co je lepsie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...