Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Návštěvník hurka

Aktualizováno z flash, lišta sama mizí, při updatu se nepřeházely programy a výrazně se zlepšil rychlý posuv - obraz běží od místa, které je na obrazovce, předtím to vůbec neodpovídalo (nazval bych to "setrvačností" při přetáčení). Celkově zatím spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém HDMI bez signálu rozhodně vyřešený není - zrovna teď jsem zapnul televizi, pak Kaona, který něco nahrával (tj. v zásadě jsem zapnul jen výstup na tv), a výsledkem byla nádherná modrá obrazovka.

 

Je to smutné - jestli tyhle opravy jsou výsledkem čtvrt roku práce, tak by se asi mělo něco zásadně změnit.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tomus: především děkuji za sofťák a chci se podělit s instalací.

1. jak už bylo psáno a dáno - upgrade nabídnout Kaonu v souboru, jinak ho nevidí.

2. musel jsem po instalaci vypnout a zapnout Kaon a zárověň on off tv. Doslova ukazoval na LED LCD tv "zrnitý" obraz a zvuk byl jako když posloucháte 3,5 voltový radio transistorák.

Upgrade proběhl během cca 4 minut bez problémů.

 

Objevené výhody, tedy změny: Nahrávky už jsou opatřené správnou diakritikou a co mě moc potěšilo :) pořadí kanálů se nemění při znovu hledání kanálů.

 

Budu dál laborovat, pokud najdu další novinku, určitě jí sem napíšu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Aktualizováno z flash, lišta sama mizí, při updatu se nepřeházely programy a výrazně se zlepšil rychlý posuv - obraz běží od místa, které je na obrazovce, předtím to vůbec neodpovídalo (nazval bych to "setrvačností" při přetáčení). Celkově zatím spokojenost.

 

potvrzuji, další změna k lepšímu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Jen si dovolím malé rýpnutí :lol: Někdy ze začátku tady většina lidí psala že FW v kaonu je děsný a že si UPC dělá z klientů testery ale jakmile tady vyjde zatím ještě neoficiální verze tak si jí každý stáhne a nainstaluje ...

 

Mám už jeden nedostatek. Je třeba zkrocení obrazu. Všiml jsem si při mém laborování, že jsou nyní přesvícené barvy "jas" u všech tv programů. Jinak řečeno, bílé olbličeje a nenápadné viditelné kostičkování u programů, kde jsme to tolik dříve nečekali. Co se týká barvy pleti, projel jsem studi vysílání všech zpravodajských stanic dvakrát, protože mám zároveň kartu v tv.Sama tv ukazovala lidskou tvář "přirozenou" růžovou a Kaon bíle přesvětlenou. Dřivě byla barva téměř srovnatelná s kartou tv. Přejasněním obrazu jsou patrnější i kostičky díky nedostatečnému toku dat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...