Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Návštěvník danielzdj

Takže ten FW který jsem našel je použitelný? tzn. když ho tam nahraju nebude UPC držkovat? :D Nemá někdo FW 11.11.00.03 ke stažení? vypadá to na chybu při uploadu FW takže bych to rád vyzkoušel manuálně. Příjem i přes email :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusim zjistit co je to vlastne za FW ktery je tam ke stazeni, vezre FW je 11.10.00.02 pouzitelny zda se je, znaky v seznamu nahravek jsou OK.

Ted jsem zkusil nahrat zpet verzi 03 a cas i znaky jsou take OK, tak nevim :wink:

Mam tu v PC jeste i starsi verze FW, ale po nahrati te 11.10.00.02, by teoreticky mela jit ze site natahnout zpet na trojkova verze, protoze ma vyzsi cislo, ale najak se my to nepodarilo, protoze ted nevim na jake frekvenci se update vysila, ja tam mam vychozi 378 MHz, na ktere ale neni signal, takze jsem tam tu 03 natahl pres USB. Ta 11.10.00.02 je vlastne 04, programator udelal chybu a zapomel zvysit cislo verze.

Radeji pockejte do zitra az zjitim vic informaci.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se na to poptal, FW 11.10.00.02 ktery je ke stazeni na strankach Licy - dvbc-shop.cz je urceny pro Licu, UPC ma svoje vlastni FW.

Zkousel jsem ho v STB a fungoval bezproblemu, nejake rozdily oproti UPC verzi 03 jsem nepostrhl.

Problem je ale v tom ze pokud tento FW nahrajete do STB, nejde pak pres OTA udelat update zpet na vezi 03, i ikdyz FW ma nizsi cislo, kdyz jsem pak zkusmo do STB nahral stary UPC FW 01, tak OTA update provest sel a STB si o nej po chvily sam pozadal.

 

Shodou okolnosti jsem vcera dostal od UPC k otestovani novy FW verze 11.11.00.04, ktery vysel pred par dny a zrejme bude brzy i nabidnut k automatickemu updatu STB pres OTA,

jake jsou v nem opravy jsem zatim nezjistil.

 

Proto radeji nedoporucuji nahravat do STB tento FW od Licy a pockat na novy oficialni FW od UPC.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník J.Š.

Mám Kaon KCF-B3000HCO od dubna. Za 4 dny po instalaci proběhla automatická aktualizace FW na verzi 11.11.00.02. V červenci proběhla druhá automatická aktuaalizace FW na verzi 11.11.00.03. Ze všech nedostatků, které se i po dvou aktualizacích stále opakují mě vadí nejvíce chyby v diakritice názvů v seznamech naprogramovaných a nahraných pořadů.

Pokud je ale pořad přehráván tak je na displeji přístroje název včetně diakritiky v pořádku.

Tomus ve svém příspěvku ze dne 13.12. píše, že má diakritiku v seznamech v pořádku.

Mě technik UPC ovšem nedávno sdělil, že se tato závada vyskytuje u všech přístrojů, a že by ji měl vyřešit nový FW. Tak teď opravdu nevím co je pravda.

Ještě bych chtěl tento nedostatek upřesnit:

V seznamu naprogramovaných pořadů přes EPG jsou hlásky s diakritikou nahrazeny jinými znaky. Po nahrání těchto pořadů, v seznamu nahraných pořadů již v názvech tyto hlásky zcela chybí. Např.: místo "Přání" zbyde pouze "Pn" .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam skutecne znaky v seznamu nahraných pořadů vporadku a to i pri pouziti aktualni verze FW 11.11.00.03, spatne se zobrazuji pouze stare nahravky z doby pouzivani starsiho FW.

Znaky seznamu naprogramovaných pořadů přes EPG ale vporadku nejsou, tam se to zobrazuje spatne.

 

Zkuste reset na tovarni nastaveni a pak poridit nejakou novou nahravku.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Kaon KCF-B3000HCO od dubna. Za 4 dny po instalaci proběhla automatická aktualizace FW na verzi 11.11.00.02. V červenci proběhla druhá automatická aktuaalizace FW na verzi 11.11.00.03. Ze všech nedostatků, které se i po dvou aktualizacích stále opakují mě vadí nejvíce chyby v diakritice názvů v seznamech naprogramovaných a nahraných pořadů.

Pokud je ale pořad přehráván tak je na displeji přístroje název včetně diakritiky v pořádku.

Tomus ve svém příspěvku ze dne 13.12. píše, že má diakritiku v seznamech v pořádku.

Mě technik UPC ovšem nedávno sdělil, že se tato závada vyskytuje u všech přístrojů, a že by ji měl vyřešit nový FW. Tak teď opravdu nevím co je pravda.

Ještě bych chtěl tento nedostatek upřesnit:

V seznamu naprogramovaných pořadů přes EPG jsou hlásky s diakritikou nahrazeny jinými znaky. Po nahrání těchto pořadů, v seznamu nahraných pořadů již v názvech tyto hlásky zcela chybí. Např.: místo "Přání" zbyde pouze "Pn" .

 

S verzí FW 11.11.00.03 mám úplně to samé!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jsem přes SCART konektor přenést zvuk do wifi věže, ale na konektorech audio-out není žádný signál. TV mám připojenou přes HDMI. Přepíná se někde AV výstup mezi HDMI a SCART?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...